Historie Laver Cupu se začíná psát v pražské O2 areně

15. února 2017
Historicky první ročník souboje nejlepších tenistů v unikátním formátu Evropa versus Svět se koná 22. až 24. září 2017 v pražské O2 areně.

Na turnaji, jaký ve světě tenisu nemá obdoby, už přislíbili účast finalisté letošního Australian Open Roger Federer a Rafael Nadal.

Nyní jsou v prodeji VIP permanentky na všech pět hracích bloků turnaje na ta nejatraktivnější místa v hledišti. Každá tato VIP pernamentka je v rámci balíčku spojena s objednávkou exkluzivního cateringu. Prvotřídní gastronomii včetně nápojů z prémiových barů budou mít držitelé VIP permanentek k dispozici po celou dobu turnaje. Informace k prodeji VIP permanentek naleznete na webu Laver Cupu zde.

Prodej standardních permanentek a vstupenek v prodejní síti Ticketportal, včetně O2 přednostního nákupu vstupenek v rámci programu O2 extra výhody, bude oznámen v nejbližších dnech.

Turnaj se odehraje ve třech dnech, kdy každý den jsou na programu až 4 zápasy. V pátek a sobotu je Laver Cup rozdělen do dvou herních bloků, v neděli diváky čeká jeden závěrečný blok o 4 zápasech.

Vznik nové tradice Laver Cupu byl inspirován světově proslulým golfovým Ryder Cupem a nazván podle legendárního Roda Lavera, jednoho z nejlepších tenistů a osobností sportu všech dob. Do obou týmů budou pozváni 4 aktuálně nejlepší tenisté z Evropy, respektivě Zbytku světa podle žebříčku ATP a budou doplněni dalšími dvěma hráči dle výběru kapitánů , legend světového tenisu, kterými jsou Björn Borg a John McEnroe.

Nepropásněte vaši životní šanci být u toho.