Hvězda nekorektního humoru současnosti, herec Štěpán Kozub, přidává druhé vystoupení v pražské O2 areně

23. září 2022

Největší hvězda nekorektního humoru současnosti, herec Štěpán Kozub, přidává druhé vystoupení v pražské O2 areně. 28. a 29. prosince 2022 předvede stand-up show Kozub: Bez urážky!

Fanoušci humoru na hraně i za hranou, kterým se nepodařilo ulovit vstupenky na beznadějně vyprodané stand-up vystoupení Kozub: Bez urážky! 28. 12. 2022 v pražské O2 areně, dostanou šanci právě teď. Kozub se totiž drží motta z plakátu „Bylo to moc? Ještě přidám.“. A tak tedy přidává. K první show 28. 12. 2022, na kterou už zájemci vstupenky neseženou, přibyla druhá 29. 12. 2022. Další tisíce fanoušků tak dostanou šanci zažít strhující představení plné humoru, který nezná hranice.

„Bylo to moc? Ještě přidám! Vyslyšel jsem tužby mých fanoušků i těch, kteří by mě nejraději vypnuli, a podle svého celoživotního motta jsem se rozhodl „ještě přidat“. Příští stand-up show tedy na základě nátlaku a veřejné poptávky zavítá do skromných prostor pražské O2 areny, a já se těším na další posouvání všech svých i vašich hranic,“ vzkazuje Kozub, jeden z Tří Tygrů z ostravského Divadla Mír.

Kozub si tedy se svou megashow nabitou absolutně nekompromisním humorem, vtipy černými jako samo srdce Ostravy a historkami, u kterých se budete červenat až za ušima, troufá i na jednu z největších hal ve střední Evropě, O2 arenu v Praze, a to rovnou dvakrát.

Stand-up show, která nemá v České republice obdoby, se bude konat 28. a 29. prosince 2022 v O2 areně v Praze. Vstupenky k dostání v oficiálních sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Oficiální web akce: www.kozubbezurazky.cz

Štěpán Kozub patří mezi nejvýraznější herce své generace. Do popředí se dostal především díky svému komediálnímu talentu, který tento rodák z Bohumína naplno zúročuje na prknech ostravského divadla Mír, v improvizační skupině Tři Tygři, ale také ve filmech a seriálech (na kontě má již přes 40 rolí napříč nejrůznějšími žánry) a samozřejmě na internetu (jeho skeče na kanále YouTube mají desítky milionů zhlédnutí). Je také držitelem mnoha různých ocenění, mimo jiné Ceny divadelní kritiky v kategorii Talent roku (2015) nebo Ceny za herecký výkon Festivalu nezávislých hororových filmů v Las Vegas (2018). V posledních letech se věnuje také režisérské a producentské práci, zatím nejvýraznějším filmovým počinem je v tomto ohledu celovečerní film Tři Tygři ve filmu: Jackpot (2022).

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.