Islandská zpěvačka a umělkyně Björk se vrací do Prahy se svým multimediálním dílem Cornucopia

30. ledna 2023

Björk oznámila turné Cornucopia, které zahájí v září tohoto roku v portugalském Lisabonu. Turné Cornucopia, které vzniklo na základě posledního alba Björk „Utopia“, debutovalo jako rezidenční show v newyorském klubu The Shed a sklidilo hvězdné recenze, přičemž časopis Rolling Stone o něm napsal, že se jedná o „podívanou plnou špičkového zvuku a obrazu“.

Nová show Cornucopia představuje původní pódiovou show s hudbou z jejího repertoáru, přepracovanou tak, aby zahrnovala i hudbu z jejího aktuálního alba „Fossora“, které bylo nominováno na Grammy.

„Cornucopia byla vždy zamýšlena jako svět pro utopii i pro album po ní…, které je nyní venku pod názvem fossora. Takže jsem opravdu nadšená, že se tyto dva světy střetnou v premiéře, letos na podzim v jižní Evropě.“ – Björk

Cornucopia zahrnuje digitální vizuály vytvořené mediálním umělcem Tobiasem Gremmlerem, Andy Huangem, Nickem Knightem, M/M, scénografii Chiary Stephenson, flétnový septet Viibra, klarinetisty, harfistku, perkuse, elektroniku a řadu nástrojů na míru implementovaných do inovativního prostorového zvukového designu scény včetně vlastní reverbové komory.

VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 3. 2. 2023 V 9:00. SPOTIFY PŘEDPRODEJ OD 1. 2. 2023 9:00 – 3. 2. 2023 8:00. LIVE NATION KLUB, O2 A IDNES PREMIUM PŘEDPRODEJ OD 1. 2. 2023 9:00 - 3. 2. 2023 8:00.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.