Jonas Brothers poprvé v ČR! Legendární americké popové trio oznámilo svůj historický debut v pražské O2 areně

27. července 2023

Jonas Brothers vyjíždějí na celosvětové THE TOUR a přidávají 27 koncertů v Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu. V rámci nové části vystoupí poprvé v Polsku, Rakousku, České republice, Severním Irsku, Hamburku, Lyonu, Mnichově, Norsku, Austrálii a na Novém Zélandu. Kapela také odhalila rozšíření svého nejambicióznějšího turné v Severní Americe o 26 nových koncertů, čímž se jejich dosud největší turné rozrostlo na 90 vystoupení ve 20 zemích.

THE TOUR, které produkuje společnost Live Nation, odstartuje 12. a 13. srpna dvěma vyprodanými večery na stadionu Yankee. Kapela každý večer představí pět alb plných hitů z celého svého katalogu v 86 městech po celém světě, například v Paříži, Miláně, Londýně, Dublinu, Sydney, Aucklandu, New Yorku, Los Angeles, Chicagu a mnoha dalších.

O skupině Jonas Brothers
Poslední dlouhohrající deska Jonas Brothers The Album, kterou výkonně produkoval Jon Bellion [Justin Bieber, Maroon 5, Halsey], vyšla 12. května 2023 u Republic Records a odstartovala novou éru kapely. Album obsahuje jejich nejnovější hity „Waffle House“ a „Wings“. Nedávno spojili své síly s TOMORROW X TOGETHER na společné skladbě „Do It Like That“, kterou produkoval Ryan Tedder. Kapela také zahájila rok 2023 vlastní hvězdou na hollywoodském chodníku slávy, která se objeví 30. ledna 2023.
Pětinásobně platinový singl „Sucker“ debutoval na prvním místě žebříčku Billboard Hot 100, čímž se stal prvním prvním místem pro kapelu a prvním debutem skupiny na prvním místě v tomto století. Kapela poté vydala film Chasing Happiness, originální film Amazonu dokumentující vzestup a návrat bratrů k hudbě, a následně přinesla své třetí #1 album s příchodem platinové desky Happiness Begins (Republic Records).

V návaznosti na Happiness Begins získala kapela řadu ocenění, včetně tří trofejí v kategoriích „Top Duo/Group“, „Top Radio Songs Artist“ a „Top Radio Song“ za skladbu „Sucker“ na Billboard Music Awards 2020, MTV VMA 2019 za „Best Pop Video“, „Best Duo/Group“ na iHeart Music Awards 2020 a dvou Teen Choice Awards, včetně prestižní „Decade Award“. Posbírali také nominace na American Music Awards, prestižní nominaci na Grammy a další. Jonas Brothers se spojili s Marshmello za píseň „Leave Before You Love Me“, která se na šest týdnů dostala do Top 10 v rádiích Top 40 a nasbírala miliony streamů a zhlédnutí.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.