KINCL vs. VÉMOLA 2 o krále střední váhy a nejlepší bojovníci Evropy ve čtvrtfinále Tipsport Gamechanger o 1 milion EURO

9. února 2023

Na toto ZÚČTOVÁNÍ jste čekali dlouhé 4 roky… Odveta odvet a nejočekávanější zápas domácí scény o neoddiskutovatelného krále střední váhy je konečně tady! K epické bitvě dojde 20. 5. 2023 na OKTAGONu 43 v pražské O2 areně, kde budete svědky i čtvrtfinále turnaje Tipsport Gamechanger.

Kincl vs. Vémola, šampion střední váhy proti šampionovi polotěžké váhy a obrovská rivalita, která nemá obdoby! Dva velikáni MMA a dva osobité příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz.

Zatímco Vémolu zajímá jen Kinclův pás, pro Kincla je tato odveta osobní a do OKTAGONu přišel ze dvou důvodů – získat pás šampiona a dostat „Terminátora“ do klece! Před 4 lety se z vítězství na body radoval Vémola. Kdo zvítězí teď?

Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

V květnu se do pražské O2 areny sjede i čtveřice nejlepších evropských bojovníků welteru, kteří zde svedou neskutečné souboje o postup do semifinále Tipsport Gamechanger.

Mimo to očekávejte zápasy vašich dalších oblíbených bojovníků v různých váhových kategoriích.

Zaručeně jeden z nejlepších turnajů v historii OKTAGONu za doprovodu té nejlepší audiovizuální show.

Vstupenky v prodeji v oficiálních sítích Ticketmaster a Ticketportal.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.