Kladno a Sparta v O2 areně. Výtěžek z hokejového zápasu pomůže ukrajinským maminkám s dětmi

4. března 2022

Duel závěrečného kola hokejové extraligy mezi Rytíři Kladno a HC Sparta Praha se místo v Chomutově odehraje mimořádně v pražské O2 areně. Zápas se uskuteční v úterý 8. března od 17:20 hodin a jeho hlavním cílem je pomoci ukrajinským matkám s dětmi, které utekly do Česka před válkou. Iniciátorem celé akce je Jaromír Jágr.

Výtěžek z tohoto zápasu pomůže zajistit prchajícím matkám a jejich dětem bezprostřední pomoc, např. zaplatit ubytování, školky a další potřeby.

Vstupenky na zápas Rytíři Kladno – HC Sparta Praha, který se uskuteční 8. 3. od 17:20 hodin, prodávají Ticketmaster a Ticketportal.

„Ve středu jsem dostal nápad, že by se to mohlo zorganizovat. A začal jsem to hned řešit. Ještě v jedenáct večer jsem zavolal Karlovi Pražákovi, majiteli Sparty, a Robertovi Schafferovi, šéfovi O2 areny. Oba s tímhle nápadem souhlasili, z čehož jsem měl velkou radost. Doufám, že dorazí co nejvíce lidí. Aby si užili skvělý hokej, ale hlavně aby pomohli dobré věci,“ řekl Jaromír Jágr.
„Pojďme pomoci Ukrajině! Rivalita jde stranou,“ uvedla mimo jiné generální manažerka HC Sparta Praha Barbora Snopková Haberová.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.