Koncert Hanse Zimmera byl odložen na nový termín 20. dubna 2022

31. ledna 2022

Vzhledem k velkému množství různých nařízení a bezpečnostních opatření po celé Evropě se nadcházející data halového turné Hans Zimmer Live přesouvají na březen a duben 2022

Pro všechny členy organizačního týmu Hans Zimmer Live, kapelu a samotného Hanse Zimmera není v současné době možné kvůli rozdílným zdravotním a bezpečnostním nařízením ve všech zemích a městech po celém světě vymyslet logisticky rozumné řešení pro plánované evropské koncertní turné, které mělo začít v únoru 2021. Na základě toho se Hans Zimmer a jeho tým rozhodli znovu přeložit termíny turné.

Pražský concert v O2 areně se přesouvá na 20. dubna 2022. Všechny vstupenky na původní termíny 13. 2. 2021 a 13. 2. 2022 zůstávají v platnosti na nový termín 20. 4. 2022 a není potřeba je vyměňovat. Veškeré informace o vstupenkách je možné vyhledat na stránkách oficiálních prodejních sítí Ticketmaster a Ticketportal.

„V RCI Global a Semmel Concerts jsme si plně vědomi toho, že nadcházející Hans Zimmer Live – European Tour 2022 je ohromná logistická výzva, které chceme čelit velmi zodpovědně. Děkujeme všem našim trpělivým fanouškům za pochopení a za to, že s námi setrvávají i za současných komplikovaných okolností. Naším plánem je realizovat turné ve všech plánovaných zemích a městech. Všechny naše fanoušky budeme podrobně informovat na www.hanszimmerlive.com,” vysvětlil Dieter Semmelmann, ředitel pořadatelské agentury Semmel Concerts.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.