Koncerty Fifty-Fifty Lucie Bílé už tuto neděli!

3. ledna 2017
Dlouho očekávané megakoncerty Lucie Bílé Fifty-Fifty se budou konat tuto neděli 8. ledna 2017.

Vstupenky na původní termín 5. listopadu 2016 zůstaly v platnosti na termín 8. 1. ve 20:00 hodin a vstupenky na původní termín 6. listopadu 2016 zůstaly v platnosti na termín 8. 1. ve 14:00 hodin.

Lucie Bílá se spolu s organizátory koncertů rozhodla, že poděkuje svým fanouškům za trpělivost a věnuje jim své nové CD se singlem Hana. Každý, kdo přijde na koncert 8. ledna 2017 v pražské O2 areně, obdrží dárek při odchodu.

Lucie Bílá bude mít v pražské O2 areně premiéru. Režisérské duo bratrů Michala a Šimona Cabanových, hudebník a klavírista Petr Malásek, technici a mnozí další mají připraven jeden z nejúžasnějších koncertů, jaké O2 arena zažila. Zazní na něm řada písní, které tvoří průřez tvorby Lucie Bílé, ať už slavné hity, tak i věci z novinkového alba HANA. Část koncertu bude Zlatou slavici doprovázet symfonický orchestr a další část její vlastní kapela v čele s Petrem Maláskem.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY