Legendární kapela Olympic oslaví 60 let koncertem v pražské O2 areně 18. prosince 2023

16. února 2023

Kapela OLYMPIC přidává bonusový mega koncert k 60. výročí, který se bude konat 18. 12. 2023 v pražské O2 areně. Čeká vás strhující cesta v čase dlážděná největšími hity. O nezapomenutelný zážitek se postarají kromě kapely také její hosté, velkolepá scéna a originální projekce.

Nejvýznamnější česká rocková skupina se rozhodla oslavit šedesáté výročí koncertní šňůrou „Respect Tour“. Po nadšených reakcích fanoušků teď přidávají poslední, bonusovou zastávku mega koncert v pražské O2 areně, čímž rok oslav zakončí.

Držitelé několika Zlatých slavíků a mnoha dalších ocenění slibují svým příznivcům velkolepou scénu, propracovanou vizuální show a 120minutovou cestu v čase s těmi největšími hity celé kariéry. O nezapomenutelný zážitek se postarají kromě kapely také její hosté, velkolepá scéna a originální projekce.

Olympic se již několik desetiletí řadí ke špičce české rockové a bigbítové scény. Skupina ve svých začátcích doprovázela jiné zpěváky během pořadu v divadel Semafor, mimo jiné třeba Pavla Bobka nebo Yvonne Přenosilovou. Už první alba ze 60. a 70. let obsahují přelomové hity kapely, jako Želva, Bon soir mademoiselle Paris nebo Slzy tvý mámy. Během dalších desetiletí přicházejí další hity, např. Jasná zpráva nebo Okno mé lásky. Za svou kariéru nahrála skupina dvě desítky studiových CD, vydala několik kompilací svých hitů a mnoho záznamů svých živých vystoupení. Zatím poslední 23. studiové album Kaťata Olympic vydali v říjnu 2020.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.