Melanie Martinez se vrací do Prahy. V rámci The Trilogy Tour zavítá do O2 areny

21. března 2024

Melanie Martinez se vrací do Prahy, tentokrát představit fanouškům vývoj jejího alter ega „Cry Baby“, a to včetně hitů z tří přelomových alb: Cry Baby, K-12 a Portals.

VSTUPENKY OD 1890,- Kč
MELANIE MARTINEZ FAN KLUB PŘEDPRODEJ OD 25. 3. v 10:00
O2 PŘEDPRODEJ OD 26. 3. 2024 v 10:00
LIVE NATION KLUB PŘEDPRODEJ OD 27. 3. 2024 v 10:00
SPOTIFY PŘEDPRODEJ OD 27. 3. 2024 ve 12:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 28. 3. 2024 v 10:00

Multiplatinová alternativně-popová hvězda Melanie Martinez oznámila netrpělivě očekávané The Trilogy Tour, které odstartuje 18. září v irské 3Areně v Dublinu a poté do poloviny října navštíví Velkou Británii, Německo, Českou republiku a mnoho dalších. Jako support vystoupí na vybraných koncertech Men I Trust a na celém turné pak Elita.

Dosud nejambicióznější koncertní turné The Trilogy Tour představí naživo vývoj jejího alter ega „Cry Baby“ a zazní na něm hity ze všech tří jejích průlomových alb Cry Baby, K-12 a Portals, která si doposud dohromady připsala více než 14 miliard streamů po celém světě.

Turné PORTALS oslavilo příchod jejího nového alba PORTALS. Album, které časopis Rolling Stone označil za „lehce vynalézavou a vyzrálou desku“ od „umělce, který se nebojí začít od nuly a zabývat se složitými a obtížnými myšlenkami“, se po svém vydání v březnu 2023 stalo Melaniiným nejlepším debutem v žebříčku Billboard 200. V prvním týdnu se umístilo na druhém místě se 142 000 prodanými deskami, což je její třetí po sobě jdoucí albový debut v Top 10 Billboard 200.

PORTALS obsahuje hitové singly „VOID“ a „DEATH“, které se zapsaly do historie jako její první původní písně, které debutovaly v žebříčku Billboard „Hot 100“. Ke skladbě „DEATH“ je připojen filmový doprovodný videoklip – režírovaný, vymyšlený a navržený kostýmy samotnou Melanií – který se umístil na prvním místě v žebříčku „Top Music Videos“ na YouTube a nyní se může pochlubit více než 36 miliony oficiálních zhlédnutí. Skladba a její podmanivý doprovodný vizuál si vysloužily pochvalu například od časopisu Billboard, který se rozplýval: „Avantgardní popová autorka vytváří s každým projektem odvážné, expanzivní světy… Zatímco dramatickou pětiminutovou skladbu lze spojit s jejím uměleckým probuzením, kinetické bicí a elektronické prvky způsobí, že se posluchači budou cítit jako znovuzrození.“

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.