MILLENNIUM EXPLOSION ozdobí Cascada, Groove Coverage, Lou Bega a další

21. listopadu 2022

Největší hvězdy milénia míří do O2 areny! Světový koncept Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION přináší čtyřhodinovou show a nekonečnou after party.

Nenechte si ujít jedinečný zážitek ve společnosti interpretů, kteří na přelomu tisíciletí bořili hitparády a dodnes jim patří místo v playlistech rádií i v tanečních klubech.

Čeká vás exploze hudby, zábavy a tanečních vzpomínek ve velkolepé výpravě a show, jakou si největší domácí koncertní hala zaslouží. Tato jedinečná událost se odehraje 25. listopadu 2023.

Když se řekne Cascada, Groove Coverage nebo Lou Bega, to už mnozí fanoušci zbystří. A co byste řekli na dalších deset zahraničních jmen, v jeden večer, na jednom podiu?

Chcete si zatancovat známý tanec od kapely Las Ketchup s dalšími patnácti tisíci lidmi na skladbu Asereje, zatancovat si na hity Floorfilla a nebo si společně zakřičet hymnu I like to move it move it od Reel 2 Real? Tohle zažijete pouze a jen na Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION ve společnosti světových zpěváků, zpěvaček, kapel a vašich oblíbených moderátorů rádia Kiss naživo.

A to není pro tuto chvíli vše, další zvučná jména jsou ještě připravena k odhalení ve vysílání rádia Kiss. Milénium mejdan roku 2023 se blíží a bude nezapomenutelný!

Prodej vstupenek na akci začíná 25. listopadu 2022 v sítích Ticketmaster a Ticketportal. A protože jde o unikátní akci, vyplatí se start prodeje neprováhat!

Více informací naleznete na www.2000millennium.com.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.