Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji míří do České republiky

9. října 2023

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 se po devíti letech vrací do České republiky. Šampionát se uskuteční od 10. do 26. května 2024 v Praze a Ostravě. Domácí reprezentace se divákům představí v Praha Aréně.

Kromě českého týmu se ve skupině A, která se hraje v hlavním městě, představí úřadující mistři světa z Kanady, Finsko, Švýcarsko, Dánsko, Norsko, Rakousko a Velká Británie. V Praze se odehraje celkem 28 utkání základní skupiny, 2 čtvrtfinále, oba semifinálové zápasy a medailová utkání o bronz a o zlato.

Veškeré vstupenky se v první fázi prodeje budou prodávat pouze formou denních balíčků kromě Family Game tickets. Konkrétně se jedná o soboty 11. a 18. května a úterý 21. května se začátkem ve 12:20. Už za 190 korun nabízí pořadatelé v Praze možnost zhlédnout umění kanadského týmu nebo posledních pár let skvěle hrajících Švýcarů.

Vstupenky na základní část lze od 10. října zakoupit v síti Ticketportal, na zápasy play-off a všechny VIP vstupenky v síti Ticketmaster. Veškeré informace jsou uvedeny na oficiálním webu akce 2024.iihfworlds.com/vstupenky.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V PRAHA ARÉNĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.