Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji míří do České republiky

9. října 2023

Světový šampionát se vrací do České republiky i s legendárními maskoty Bobem a Bobkem. Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se uskuteční od 10. do 26. května 2024 v Praze a Ostravě. Domácí hokejové hvězdy se divákům představí v Praze.

Kromě českého týmu se ve skupině A, která se hraje v hlavním městě, představí úřadující mistři světa z Kanady, Finsko, Švýcarsko, Dánsko, Norsko, Rakousko a Velká Británie. V Praze se odehraje celkem 28 utkání základní skupiny, dvě čtvrtfinále, oba semifinálové zápasy a medailová utkání o bronz a zlato. Nepropásnete příležitost být u vyvrcholení sportovní události roku 2024 v Česku. Nejlepší čtyři celky se o finálová místa utkají v Praha Aréně v sobotu 25. května od 14:20 a 18:20.

O zábavu se postará milovaná dvojice králíků z klobouku Bob a Bobek s čísly 20 a 24 na dresech, které společně představují rok pořádání šampionátu. U arény vzroste fan zóna, kde na návštěvníky čeká obří obrazovka, lahodné občerstvení a skvělý doprovodný program. O zábavu nouze nebude ani díky moderátorům a vystoupením zajímavých hostů. Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 se do Česka vrací pouze jednou za deset let. Každé utkání bude doprovázet unikátní atmosféra doplněná o nezapomenutelnou show.

 

To nejlepší z celého turnaje. Zažijte finálový víkend.

O medaile, které jsou vyrobeny z křišťálového skla, budou hráči bojovat v neděli 26. května – od 15:20 o bronz a od 20:20 o zlato. Vstupenky na play-off a finálový víkend jsou k dispozici v síti Ticketmaster.

Vstupenky na základní část pořídíte v síti Ticketportal, nejlevnější vstupenka začíná na ceně 490 korun. K dispozici zůstávají také Family Game tickets. Konkrétně se jedná o soboty 11. a 18. května a úterý 21. května se začátkem v 12:20. Už za 190 korun pořadatelé nabízí v Praze možnost zhlédnout umění kanadského týmu nebo elitní sestavy ze Švýcarska. Kompletní informace jsou na oficiální webu akce 2024.iihfworlds.com.

Otázka je jen jedna. S kým se uvidíme v areně?

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY