My Chemical Romance přesouvají koncert do O2 areny. Oznamují prvního hosta

4. května 2022

My Chemical Romance přesouvají svůj pražský koncert do O2 areny a také oznamují prvního hosta svého koncertu.

Vyjádření kapely:
„Vážení fanoušci My Chemical Romance z České republiky a okolních zemí, z technických a logistických důvodů byl náš pražský koncert přesunut na nové místo – do pohodlné a pohostinnější O2 areny.“

Vstupenky na stání u pódia není potřeba jakkoliv vyměňovat. Vstupenky na stání zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Z kapacitních důvodů se Vaše vstupenky přesouvají do 4. patra O2 areny na sezení. Pokud Vám tato změna nevyhovuje, máte možnost zažádat o vrácení vstupného přímo u ticketingové společnosti, u které jste vstupenky zakoupili.

Zákazníci, kteří mají vstupenky k sezení, obdrží na svůj účet u ticketingové společnosti, u které vstupenky zakoupili (Ticketmaster nebo Ticketportal), vstupenky nové. Původní vstupenky na sezení do Sinobo Stadium budou zneplatněny.

POZOR – vzhledem k tomuto přesunu je nyní kapacita koncertu omezena a zbývá posledních pár vstupenek. Prosím, zajistěte si vstupenky, dokud jsou k dispozici!!!

MY CHEMICAL ROMANCE – 11. 6. 2022 Praha. KONCERT PŘESUNUT DO O2 ARENY

Jako zvláštní host MY CHEMICAL ROMANCE se širšímu publiku v Čechách prvně představí švédská rocková skupina ECLIPSE ze Švédska. Ta v posledních letech díky albům „Paradigm“ a „Wired“, singlům „Viva La Victoria“ (téměř devatenáct miliónů poslechů na Spotify) a „Twilight“ etablovala na kapelu koncertující po celém světě, na těch největších festivalech, ale například i na společných koncertech se SCORPIONS, ALICEM COOPEREM nebo AEROSMITH. Více než 300.000 posluchačů za měsíc na Spotify z ECLIPSE dělají jednu z nejúspěšnějších švédských kapel současnosti.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.