Na Český mejdan s Impulsem se ve skvělé formě vrací skupina Chinaski

2. února 2023

Český mejdan, to je už tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. Už 7. ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije pražská O2 arena 21. 10. 2023.

Organizátoři s radostí ohlašují jméno headlinera pro letošní rok. Na Český mejdan s Impulsem se ve skvělé formě vrací skupina Chinaski, která za své nejnovější album Frihet sbírá nominace v cenách Anděl a fanoušci ji milují už téměř 30 let.

Chinaski se tak přidávají k už ohlášenému legendárnímu Olympicu s nestárnoucím Petrem Jandou a první dámě české popmusic, kterou je Zlatá slavice Lucie Bílá. Další jména se příznivci akce dozví už brzy a půjde také o nová jména, která na Českém mejdanu ještě nebyla a přichystáno je i překvapení.

Vstupenky jsou k dostání v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster.

 

Pro ty nejvěrnější připravili pořadatelé balíček VIP Experience, který umožní fanouškům zažít koncert nezapomenutelným způsobem.
Balíček VIP Experience v ceně 4 990 Kč obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v 1. až 4. řadě pod pódiem v sektoru 002
• Welcome drink (prosecco nebo nealko) v restauraci Lokomotivka
• Catering v restauraci Lokomotivka
• Přednostní VIP vstup vchodem č. 2 od 16:30

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.