Největší parkurová show na světě Prague Playoffs míří popáté do O2 areny

19. listopadu 2022

Největší parkurová show na světě Prague Playoffs míří popáté do O2 areny. Vstupenky na parkurový svátek, který se uskuteční od 16. do 19. listopadu 2023, jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Ceny se pohybují od 290 Kč do 2 390 Kč za denní vstupenky, k dispozici jsou i zvýhodněné balíčky vstupenek.

„Global Champions Prague Playoffs 2023 bude už pátým ročníkem, který se uskuteční v libeňské areně. Ceny nejlevnějších vstupenek začínají na 290 Kč. Pokračujeme v úsilí nabídnout parkurový sport co největšímu počtu fanoušků. Všichni se tradičně kromě sportovního programu můžou těšit i na spektakulární doprovodnou show,“ říká předseda organizačního výboru Prague Playoffs Jan Andrlík.

 

Pátý ročník světové parkurové soutěže tradičně v Praze přivítá celkem šestnáct družstev včetně Prague Lions. Domácí tým předvádí v probíhající sezóně vyrovnané výsledky a může se pyšnit například druhým místem ze slavné Miami Beach. Fanoušci se rovněž mohou těšit na světová jména včetně mistrů světa nebo olympijských šampionů. Šanci dostanou i mladé naděje do 25 let. České barvy bude tradičně zastupovat několik jezdců jak v pětihvězdičkových, tak i ve dvouhvězdičkových soutěžích. Fanoušci se rozhodně nemusí obávat, že by neměli koho podporovat.

Prague Playoffs je pro členy družstev naprostým vrcholem. V O2 areně v Praze se proti sobě postaví sportovci v třídenní vyřazovací soutěži. Týmy, které se v celosezónním bodování umístí na 5. až 16. místě, musí absolvovat čtvrtfinále v první den mítinku. Pouze osm z nich postoupí do semifinále, v němž se k nim připojí družstva umístěna na nejvyšších čtyřech příčkách žebříčku. Dále budou bojovat o postup mezi nejlepších šest celků, které se představí v samotném finále GC Super Cupu.

Jedinečný a dynamický formát GCL umožňuje jako první soutěži v historii, aby v družstvech bok po boku závodili sportovci různých národností. Nabízí úchvatnou podívanou, dech beroucí soupeření a týmovou spolupráci.

Galashow nabídne také v roce 2023 kromě vrcholového sportu i unikátní doprovodný program určený nejen pro všechny obdivovatele koní. Každý den bude v programu zařazen blok, ve kterém budou mít diváci příležitost vidět ukázky ostatních jezdeckých disciplín a show s koňmi, včetně vystoupení zahraničních umělců. Na své si přijde opravdu každý.

K dispozici jsou opět denní vstupenky, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím sítí Ticketmaster (www.ticketmaster.cz) a Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Ceny denních vstupenek začínají na 290 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 990 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

“Vstupenky rychle mizí. Tímto bych chtěl apelovat na všechny fanoušky, aby se zakoupením neotáleli a užili si jedinečnou parkurovou show, která nemá ve světě obdoby,” dodává na závěr Jan Andrlík.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY