Nick Cave & The Bad Seeds ruší evropské turné včetně pražského koncertu

7. prosince 2020

Všem fanouškům, mezi které se samozřejmě taky počítáme, s lítostí oznamujeme, že se Nick Cave & The Bad Seeds rozhodli zrušit evropské turné. Neodehraje se tak ani pražský koncert, který byl naplánován na 17. května 2021 do O2 areny.

Příčinou je stále nejistá situace spojená s covid-19. „Kvůli komplexnosti a rozsahu turné jsme se museli uchýlit k tomuto rozhodnutí, protože navzdory tvrdé práci všech, kteří se na tom podíleli, nebylo možné zaručit, že se koncerty budou moci odehrát,“ vzkazuje Nick Cave.

Spolu s kapelou zároveň upozorňuje, že se nevzdávají koncertních plánů pro roky 2021 a 2022 a prosí všechny držitele vstupenek, kteří by byli rádi těmi prvními, kdo se dozví o čerstvých plánech, aby se zaregistrovali na tomto odkaze. http://eepurl.com/hjDB2j

Cena vstupenky bude všem držitelům automaticky refundována, pokud jste lístky zakoupili na prodejním místě Ticketportalu, obraťte se na něj. V případě nutnosti, prosíme, adresujte své dotazy na vašeho prodejce vstupenek, tedy Ticketmaster anebo Ticketportal. Kontaktní emaily jsou ticket@ticketmaster.cz, respektive help@ticketportal.cz.