O2 arena hlásí rekordní rok v zájmu o filmovou hudbu

3. února 2017
O2 arena letos zaznamenává rekordní rok v oblasti filmové hudby.

Diváci uvidí celkem pět show, z toho jsou tři velkolepé filmové projekce za doprovodu živé hudby a dvě další živá show slavných filmových skladatelů. Celkem O2 arena letos očekává návštěvnost přes 60 tisíc fanoušků filmové hudby.

Již v lednu nadchnul O2 arenu se symfonickým orchestrem Harry Potter. Tuto sobotu pak prodejce vstupenek Ticketportal hlásí vyprodané vystoupení Ennia Morriconeho. Po loňském úspěchu projekce Pána prstenů s hudbou filharmonického orchestru budou letos v O2 areně uvedeny další dva díly. V červnu pak do O2 areny zavítá Hans Zimmer, který s orchestrem a hosty předvede hudbu ke svým největším hollywoodským hitům posledního čtvrtstoletí.

Ikona filmové hudby Ennio Morricone vystoupí v O2 areně už zítra 4. února. Koncert se uskuteční v rámci turné „60 Years of Music World Tour“. Ke spolupráci si Morricone opět vybral Český národní symfonický orchestr. Společně s orchestrem bude během celé tour vystupovat také mnohočlenný pěvecký sbor a sólisté. Celkově bude na jevišti více než dvě stě hudebníků a zpěváků. Pořadatelem je agentura JVS Group.

Český národní symfonický orchestr rovněž zajistil doprovod k obří projekci filmu Harry Potter a kámen mudrců, který v lednu pořádala agentura Live Nation CZ. V únoru a prosinci se pak O2 arena vrátí do Středozemě, aby na plátně o více než 150 metrech čtverečních a za doprovodu 250 členů symfonického orchestru, sboru a zahraničních sólistů promítla Dvě věže a Návrat krále, pořadatelem je JV agentura.

Uhrančivý koncert pak v černu chystá Hans Zimmer, fenomenální skladatel takových filmových blockbusterů jako jsou Gladiátor, Lví král, Piráti z Karibiku nebo Temný rytíř. Na show, pořádanou samotnou O2 arenou, se rovněž představí speciální hosté ze světa rocku a popu.

O2 arena je jednou nejmodernějších multifunkčních hal v Evropě s kapacitou přibližně 18 tisíc míst. Provozovatelem O2 areny je společnost Bestsport, a.s., ze skupiny PPF.  Mezinárodní investiční skupina PPF s aktivitami zejména v oblasti finančních služeb, telekomunikací, nemovitostí, biotechnologií a pojišťovnictví působí v Evropě, Rusku, Asii a USA. Skupina PPF vlastní aktiva převyšující 24,2 miliardy eur (k 30. 6. 2016).

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY