O2 arena se zapojila do Evropského týdne sportu

16. října 2023

Jsou výzvy, které chceme vyslyšet!

A výzva BeActive od Evropské asociace arén byla jedna z nich. Jednalo se o výzvu zapojit se do Evropského týdne sportu (EwoS), jehož cílem je povzbudit lidi, aby byli aktivnější a vedli zdravější životní styl. A to už je pořádný důvod k akci.

Kampaň probíhala od 23. do 30. září a zapojily se do ní nejen sportovní arény po celé Evropě. A O2 arena nebyla pozadu!

Jak jsme to pojali?

O2 arena je chrámem hokeje, takže aktivita byla jasná – hokejová. Oslovili jsme skvělou Hokejovou školu Jakuba Koláře a jeho svěřencům jsme poskytli naši ledovou plochu na trénink, kdy měli celou arénu pro sebe. Přeci jen – možnost zatrénovat si na ledě, na kterém budou za pár měsíců svádět ten největší hokejový boj týmy z celého světa v rámci 87. MS v hokeji 2024, se nepoštěstí jen tak někomu.

A jak to dopadlo?

Hokejově božsky – podobnou atmosféru bychom si představovali na budoucím šampionátu – příjemné vzrušení, pozitivní podoba adrenalinu a naprostá radost.

Warm-up proběhl na ,,suchu“ a pak už šli kluci na led.

Bylo nám naprostým potěšením vidět nadšené a motivované malé hokejisty, kteří si s pokorou a radostí ve tváři užívali hokejového drilu od svého trenéra Jakuba v záři reflektorů O2 areny.

Tým Hokejové školy Jakuba Koláře u nás strávil několik hodin a program tréninku a nasazení malých hokejistů nás moc potěšilo. Takových výzev bereme víc! A jelikož jsme vytvořili nejen hezké fotky, ale i video, můžete se těšit na detailnější report z tohoto trošku jiného eventu než na jaký jste u nás zvyklý, ale který nám udělal vekou radost. Děkujeme za přizvání k projektu a Jakubovi za spolupráci.

 

Video z tohoto trošku jiného tréninku najdete zde.