OKTAGON v O2 areně se 1. 5. 2021 neuskuteční

28. dubna 2021

Vzhledem ke stále trvající pandemii Covid-19 se sportovní večer OKTAGON 1. 5. 2021 v O2 areně neuskuteční. Nový termín akce bude oznámen v nejbližší době.

„Do poslední chvíle jsme věřili, že se OKTAGON bude moci do O2 areny konečně vrátit. Nepříznivá situace ale pokračuje, proto musíme velkolepý návrat bohužel opět odložit. OKTAGON se tak 1. května v O2 areně neuskuteční. Nebojte se, o svoje oblíbené bojovníky a zápasy ale nepřijdete! Intenzivně pracujeme na novém termínu, který vám oznámíme hned, jakmile to bude možné. Prosíme, ponechte si svoje vstupenky a těšte se s námi na další nezapomenutelný sportovní večer,“ komentují pořadatelé z organizace OKTAGON MMA.

Stáj OKTAGON MMA má již přes 100 zápasníků a nabízí světové MMA. Kromě soubojů těch nejatraktivnějších borců na scéně se můžete těšit i na tradiční velkolepou audiovizuální a adrenalinem nabitou show. Zkrátka zážitek, na který jen tak nezapomenete a který vás nasměruje zpět do správných kolejí.

Již zakoupené vstupenky zůstanou v platnosti i na nový termín akce, který bude brzy oznámen.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.