OVO – bzučící představení Cirque du Soleil – se blíží do Prahy!

6. prosince 2022

Cirque du Soleil s potěšením oznamuje svůj návrat do Prahy s vysoce energickým a vysoce akrobatickým představením OVO. Vzrušující zážitek Cirque du Soleil, OVO, je barevným vpádem do nového dne v životě hmyzu; nepřetržitá změť energie a pohybu. Prostřednictvím strhující akrobacie, která zdůrazňuje jedinečné osobnosti a schopnosti vybraných druhů hmyzu, zkoumá OVO krásu biodiverzity v celé její kontrastnosti a živosti.

OVO vystoupí v Praze v O2 areně od 3. do 7. 5. 2023.

Rozpis představení

• Středa: 3.5.2023 20:00 hod.
• Čtvrtek: 4.5.2023 20:00 hod.
• Pátek: 5.5.2023 16:00 hod. & 20:00 hod.
• Sobota: 6.5.2023 16:00 hod. & 20:00 hod.
• Neděle: 7.5.2023 13:00 hod. & 17:00 hod.

Informace o vstupenkách

Od dnešního dne jsou vstupenky na OVO k dispozici online výhradně pro členy Club Cirque. Bezplatné a snadné předplatné najdete na cirqueclub.com. Obecný předprodej začíná 9. 12. na adrese cirquedusoleil.com/ovo.

O OVO

Od mohutných cvrčků, kteří se odrážejí od trampolín, až po hypnotického pavouka, který se kroutí ve své síti, OVO vyzařuje neobyčejnou show, která dráždí představivost. Zábavné a chaotické, ale zároveň rozkošné a úžasné OVO okouzluje naše vnitřní dítě svou roztomilou živelností. Představení OVO („vejce“ v portugalštině), které tvoří 100 lidí z 25 různých zemí, včetně 52 umělců, přináší na jeviště akrobatické kousky na vysoké úrovni, které nově definují hranice lidského těla. Od svého otevření v Montrealu v roce 2009 OVO nadchlo více než 7 milionů lidí ve 155 městech 26 různých zemí.

Cirque du Soleil

Cirque du Soleil nově definovalo, jak svět vnímá cirkus; z talentů z malého města se stalo známé jméno. Tato kanadská organizace se sídlem v Montrealu (Qc) se stala globálním lídrem v oblasti živé zábavy díky vytváření prvotřídních strhujících a ikonických zážitků na 6 kontinentech. Cirque du Soleil navazuje kontakt s diváky tím, že je opravdový, lidský a otevřený. Společnost, která má tu čest spolupracovat s umělci z 64 zemí a uvádět jejich kreativitu v život na jevištích po celém světě, se snaží pozitivně ovlivňovat lidi, komunity a planetu pomocí svých nejdůležitějších nástrojů: kreativity a umění. V průběhu let inspirovala více než 220 milionů lidí ve více než 70 různých zemích. Více informací najdete na stránkách cirquedusoleil.com.

Sledujte #OVOCirque a #cirquedusoleil na sociálních sítích: Facebook | Twitter | Instagram | YouTube| TikTok

Partner

Cirque du Soleil děkuje svému oficiálnímu partnerovi Air Canada.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.