Palo Habera a TEAM 100 let – Výroční turné 2024 v O2 areně

4. října 2023

A už je to tady!!! Čekali jste dlouhých pět let a konečně se dočkali! Palo Habera a skupina TEAM vyjíždí na své výroční turné! Po fantastických ohlasech fanoušků z posledního turné v roce 2019, se kapela rozhodla, že spolu s vámi oslaví stovku. Šedesátiny Pala Habery a čtyřicet let trvající kariéru skupiny TEAM! Ale covidová pravidla byla proti. O to víc si však toto výročí užijete nyní se zpožděním.

Kapela chystá zbrusu novou velkolepou show, kterou oceníte jak po vizuální, tak po zvukové stránce. A samozřejmě nebudou chybět všechny osvědčené hity, které zahrnují to nejlepší z čtyřicetileté tvorby této legendární skupiny.

A slavit se bude celý rok! Turné začíná v květnu, kdy Team navštíví největší zimní stadiony v České republice. Na léto se pak přesune na slovenské amfiteátry a jejich výroční turné vyvrcholí listopadovými a prosincovými předvánočními koncerty v pražské O2 areně, ostravské Ostravar Aréně a na zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě. Přijďte na koncerty, kde se bude slavit, vzpomínat, zpívat, hrát a kde se hlavně spolu s TEAMEM budeme všichni luxusně bavit.

 

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

DOPORUČENÍ – MĚJTE U SEBE TAKÉ HOTOVOST.

Milí fanoušci hokeje,
kvůli včerejšímu výpadku platebních terminálů ČSOB jsme v O2 areně zaznamenali potíže s platbami kartou.
Platební terminály by měly být již v provozu, ale doporučujeme mít u sebe také hotovost.

Děkujeme za pochopení.