Pocta Haně Zagorové. Vzpomínkový galakoncert, jehož program vychází ze scénáře, který připravovala samotná Hana Zagorová, se odehraje v únoru v O2 areně

15. srpna 2023

Vzpomínkové galakoncerty, které budou poctou Haně Zagorové, se blíží. Ten v pražské O2 areně se odehraje už 6. února 2024. Program večera vychází ze scénáře koncertu, který připravovala samotná Hana Zagorová u příležitosti plánované oslavy 75. narozenin a který se nakonec bohužel neuskutečnil.

Jedna z největších hvězd a stálic české populární scény, devítinásobná zlatá slavice, držitelka diamantové desky Supraphonu za více než 10 milionů prodaných zvukových nosičů a členka Síně slávy hudebních cen Anděl, za svůj život potěšila nespočet fanoušků a její hudba rozdává radost i nadále.

Vstupenky v prodeji od 6. září 2023 od 8:00 v oficiálních prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Velkolepá show Pocta Haně Zagorové bude oslavou její tvorby a zazní ty největší hity napříč celou její hudební kariérou. Hvězdné hosty bude doprovázet, jak vždy Hanka říkala, úžasný Boom! Band Jiřího Dvořáka.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.