Pražský koncert SABATON se přesouvá. O novém termínu vás budeme brzy informovat

14. ledna 2022

Ze švédského metalového tábora SABATON tentokrát dorazily smutné zprávy. Plánované turné „The Tour To End All Tours“ se kvůli koronaviru a omezením s tím spojených přesouvá. Nové terminy budou v roce 2022 a 2023. 12. března tedy metalové bojovníky SABATON a jejich hosty THE HU a LORDI v PRAZE, O2 areně neuvidíme.

Vyjádření kapely: „Vzhledem k pokračujícím omezením kvůli pandemii COVID-19 na živé akce obecně, a i na cestování jsme nuceni odložit naše turné po evropské arénách, které jsme měli uskutečnit v březnu/dubnu 2022. Nové termíny již máme zajištěné a budou zveřejněny, jakmile budou domluveny všechny konečné detaily. Zůstaňte prosím naladěni a v bezpečí, vaše vstupenky budou platné!“

V současné době se tedy dokončuje nový tour plán SABATON a nová data, vč. data pro PRAHU, O2 arenu. Nový termín koncertu oznámíme nejpozději do konce února, tedy v době před vydáním nového alba SABATON „The War To End All Wars“ (vyjde 4. 3. 2022). Album si již nyní můžete předobjednat zde: https://www.sabaton.net/news/music/pre-order-new-album-the-war-to-end-all-wars/

Nevzdávejte to a vydržte, SABATON se vrátí a o to více vyzbrojeni silou, energií a chutí vítězit!

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

50 CENT PŘIDÁVÁ DRUHÝ KONCERT V O2 ARENĚ!

Po necelém týdnu od oznámení svého koncertu hlásí legendární rapper 50 Cent vyprodáno. Vzhledem k velkému zájmu fanoušků proto přidává další koncert.

Ten se uskuteční 17. října 2022 od 20:00.

Vstupenky na přidaný koncert jsou již nyní v prodeji u oficiálních prodejců Ticketmaster a Ticketportal.

Děkujeme za Váš velký zájem. Těšíme se na viděnou!

O2 arena