Přijď to zažít na vlastní kůži! Lístky na BigBoard Superfinále jsou v prodeji

2. listopadu 2022

Jedinečná sportovní událost opět míří do největší arény v Česku. Buď u toho, když se nejlepší týmy v republice porvou o titul a užij si špičkový florbal okořeněný jedinečnou show a elektrizující atmosférou. BigBoard Superfinále přivítá pražská O2 arena v neděli 16. dubna 2023. Vstupenky v prodeji od 3.11. 14:00 v síti Ticketportal a Ticketmaster.

Vrchol probíhajícího ročníku Livesport Superligy, Extraligy žen a Subterra Cupu je sice v plánu o druhém dubnovém víkendu, avšak ty si můžeš už teď zajistit ta nejlepší místa v ochozech multifunkční arény v Libni!

Kromě toho se blíží vánoční svátky a snad každý florbalový fanoušek jistě s nadšením uvítá pod stromeček vstupenky na superfinále.

Český florbal pro tebe i na nadcházející – již jedenáctý – ročník Superfinále florbalu chystá spoustu parádního doprovodného programu, jedinečnou vizuální show a zábavu pro fanoušky všech věkových kategorií.

BigBoard Superfinále znovu vytvoří komplexní a unikátní fanouškovský zážitek, který v této kategorii zaujal i odborníky z oblasti sportovního businessu a marketingu a v rámci Sport Alive Awards mu udělili v obrovské konkurenci druhé místo. Přesvědč se, že právem!

V uplynulé sezoně sledovalo premiérový triumf žen FBC Ostrava v extralize 7 923 fanoušků, bitvu o titul v Livesport Superlize, jíž nakonec ovládla Mladá Boleslav, vidělo 10 865 diváků. Tisícovky příznivců už okupovaly svá místa od rána, kdy vrcholily středoškolské poháry dívek a chlapců.

Program BigBoard Superfinále 2023

10:30 – Finále Subterra cup – dívky
11:45 – Finále Subterra cup – chlapci
14:00 – Superfinále Extraligy žen
17:00 – Superfinále Livesport Superligy

Informace o BigBoard Superfinále naleznete na webových stránkách projektu www.ceskyflorbal.cz/superfinale. Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbalu a instagramový profil Českého florbalu, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Přesný program BigBoard Superfinále bude upřesněn v průběhu nadcházejících měsíců, vstup do arény bude umožněn 30 minut před úvodním duelem.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.