Skupina Lucie oslaví 40 let na scéně narozeninovým turné

18. června 2024

Na podzim 2025 oslaví skupina Lucie svoje výročí sérií koncertů v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Bratislavě. Vstupenky na pražský koncert, který proběhne 9.12. 2025 v O2 areně jsou již v prodeji.

Na koncertní oslavě se Lucie představí s novými spoluhráči, jejichž jména zveřejní letos v září. Pogratulovat přijdou i osobnosti, které za celou historii Lucie s kapelou stály na jednom pódiu nebo hrály ve studiu. Dorazí i speciální hosté.

Lucie dlouhodobě podporuje nadační projekty. Tentokrát to budou Nadace Terezy Maxové, Hledáme rodiče, jejíž patronkou je herečka Jitka Schneiderová a nadace Pohyb bez pomoci profesora PaedDr. Pavla Koláře, PhD.

„Na přípravách narozeninového turné intenzivně pracujeme. Pomalu se rýsuje výpravná scénografie s nejmodernějšími technologiemi a světelným parkem. Projekce se speciálním video obsahem připravují spřátelení režiséři a další tvůrci“, říká Michal Dvořák.

„Můžete se těšit na turné, které nabídne všechno, co mají naši fanoušci na Lucii nejraději – pozitivní energii, radost, vzpomínky, legendární hity i nové písně,“ dodává Robert Kodym.

 

Již v této chvíli vznikají singly na nové album, které vyjde u příležitosti narozenin kapely. Lucie také představuje nové logo turné. Vychází z myšlenky “for love” a zároveň symbolizuje 4 hudební srdce kapely a její čtyřicetiletý nekončící let hudební fantazií.

„Tohle bude dlouhý let! Lucie jede dál. Věrnost a podpora publika jí vždycky dávala křídla. A když křídla – rozmáchne se fakt pořádně,“ říká, P.B.CH.

Už 40 let tahle kapela bere za srdce a srdce do toho dává. Buďte u toho!

Letošní program Lucie najdete na sociálních sítích skupiny.
Facebook | Instagram

Kontakt: management@lucie.cz

 

9.12.2025 20:00 | LUCIE

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.