Slovenští No Name míří znovu do Prahy. V O2 areně zahrají 19. října na Českém mejdanu s Impulsem

23. dubna 2024

Český mejdan s Impulsem, tradiční domácí hudební akce, se bude konat již po osmé a Rádio Impuls na ní oslaví své 25. narozeniny. Dalším ročníkem tohoto velkolepého koncertu opět ožije největší hala v České republice, pražská O2 arena.

Bude to v sobotu, 19. října 2024

Organizátoři akce odhalují jména tradičního maratonu plného skvělé muziky postupně. A věří, že návštěvníky potěší i nejnovější zpráva. Své největší hity jako Žily, Ty a tvoja sestra nebo Lekná přijedou na mejdan zahrát slovenští NO NAME, kteří právě vydali nové album a mají i skvělou novinku Ak nejde o všetko. Frontman kapely Igor Timko je navíc milionovým moderátorem Rádia Impuls, takže ho dost možná na pódiu uvidíte i v jiné roli, než obvykle.

Netradičně společně se na jednom pódiu objeví dvě pozoruhodné zpěvačky. Nestárnoucí LENKA FILIPOVÁ a její talentovaná dcera zpěvačka LENNY. Každá z nich bude mít svůj samostatný set, ale věříme, že zazpívají i společný populární duet Samotní nejsme nic.

Do mejdanové sestavy letos patří i kapela DIVOKEJ BILL. Naživo zahraje nejen novinky ze skvělého posledního alba Bazilišek, ale i hity, které k Billům neodmyslitelně patří. Uslyšíte Rozárku, Plakala nebo Čmeláka, kterého posluchači Impulsu milují.

Poprvé na této hudební události zazní i světové hity, které znáte z repertoáru slavné skupiny Queen. Radio Ga- Ga je přece ten správný hit na rádiovou narozeninovou oslavu. Nejznámější český tribute band světového formátu QUEENIE, který už několikrát dobyl O2 arenu ve velkém stylu, přinese nejslavnější hity nesmrtelného Freddieho Mercuryho i na Český mejdan s Impulsem 2024.

Další jméno Českého mejdanu 2024 je už tradiční a české. Do O2 areny zamíří znovu MICHAL HRŮZA.
Jeho jméno je zárukou, že si na Českém mejdanu zazpíváte známé hity jako Zakázané uvolnění, Černý brejle, Pro Emu nebo Napořád a chybět nebude ani jeho letošní výborná rádiová novinka Mikádo, na které spolupracoval Ivan Mládek.

A stále ještě není všechno. Headlinera 8. ročníku Českého mejdanu s Impulsem oznámí organizátoři během května.

Nejlepší místa v aréně kvapem ubývají, proto s nákupem vstupenek zbytečně nečekejte. V prodeji jsou opět i speciální lístky VIP Experience na sezení přímo u pódia a s cateringem.

Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY