Stáli jste někdy u O2 areny nebo jiného komplexu, s nadějí v očích a s vstupenkou v ruce, jen abyste zjistili, že je falešná?

19. srpna 2023

Není to příjemný pocit. A je čas to změnit, aby se to už nikdy nestalo.

Prodej falešných vstupenek na akce jsou tématem už řadu let a stále se nedaří zákonnou cestou zajistit, aby se tyto podvody  a zklamání přestaly objevovat skoro na každé akci. Bohužel i my v O2 areně jsme několikrát nemohli natěšené návštěvníky vpustit na jejich vysněnou akci, protože vstupenky po vizuální i obsahové stránce byly ideálním fejkem.

Proto bychom chtěli znova apelovat na ten jediný ověřený postup bezpečného nákupu vstupenek a to je prostřednictvím prodejců Ticketmaster a Ticketportal a vždy přímo z jejich stránek, na které se dostanete také z programového kalendáře z našeho webu.

,,Je bohužel pravda, že momentálně až 35 % všech vstupenek, jsou předmětem nekalého prodeje ze strany různých podvodníků, prodávají se za několikanásobně větší  ceny nebo se dokonce nabízejí přímo neplatné či zrušené vstupenky,“  komentuje tento nekalý business Radka Schwarzová, šéfka ticketingového oddělení u nás v O2 areně.

Tak buďte opravdu obezřetní, naši milí,  současní i budoucí, návštěvníci, aby očekávání, minimálně u nás, nikdy nepřinášelo zklamání.

Protože již od 16. září si budeme zase užívat akce společně s vámi, ze kterých si všichni pojďme odnášet pouze emoce, které prý dle různých klinických studií. prodlužují a zkvalitňují život:). A jaké to jsou? Přijďte si je k nám osobně pojmenovat a prožít.