Tradiční Český mejdan s Impulsem oznámil osmý ročník. Uskuteční se 19. října 2024 v pražské O2 areně

21. října 2023

Český mejdan s Impulsem, tradiční domácí hudební akce, se bude konat již po osmé a Rádio Impuls i na ní oslaví své 25. narozeniny. Fanoušky tohoto jedinečného koncertu pro všechny generace, které žijí českou muzikou, jistě potěší informace, že dalším ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije největší hala v České republice, pražská O2 arena.

Bude to v sobotu 19. října 2024.

Organizátoři akce zatím neodhalují jména tradičního maratonu plného skvělé muziky, ale prozrazují, že mají pro návštěvníky překvapivou novinku. Poprvé na této domácí hudební události zazní i světové hity.

První jména budou oznámena už brzy. Jisté ale je, že obsazení 8. ročníku Českého mejdanu s Impulsem bude opět velkolepé a objeví se tu, jak je dobrým zvykem, jména tradiční i zcela nová! Připomeňme si, že mezi interprety minulých ročníků byla i taková jména jako Karel Gott, Lucie Bílá, Kryštof, Hana Zagorová, Chinaski, Peter Nagy, Richard Müller, Vašo Patejdl, Marie Rottrová, Václav Neckář, Xindl X, Mirai, Jelen nebo mejdanový král Michal David.

Přesto ale přece jen malinko napovíme, co můžete na oslavě 25 let Rádia Impuls v O2 areně 2024 čekat.

Použijte své IQ a budete možná vědět víc:
HURÁ NA MEJDAN 2024 – BUDE TO RADOST!

O nejlepší místa bývá největší zájem, proto radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“. V prodeji budou opět i speciální lístky VIP Experience na sezení přímo u pódia.

Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.