Turné Lord of the Dance se přesouvá na rok 2022

5. listopadu 2020

Vyjádření organizátora akce:

S velkou lítostí musíme oznámit, že turné Lord of the Dance, které mělo proběhnout v České republice v únoru 2021,  bylo kvůli přetrvávající nejistotě spojené s pandemií COVID-19 a návaznými vládními nařízeními odloženo na rok 2022. 

Vstupenky s původním termínem akce zůstávají v platnosti

Prozatím jsou potvrzeny tyto termíny:

25.2. 2022 Bratislava

26.2. 2022 Brno

27.2. 2022 Ostrava

1.3. 2022   Pardubice

2.3. 2022   Liberec

5.3. 2022   Praha

6.3. 2022   Karlovy Vary

Uvědomujeme si zklamání jak fanoušků Lord of the Dance, tak i všech, kdo se na této show podíleli. 

Budeme se ale na skvělé publikum Lord of the Dance těšit na přelomu února a března 2022. 

Famózní a nedostižní Lord of the Dance se vracejí do České Republiky, aby opět uchvátili zdejší publikum. 

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil svoji taneční skupinu Lord of the Dance, založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy o tanečních show. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné. 

„Všichni ti budou tvrdit, „ne, tohle se ti nemůže podařit!“

Vždy, když něco takového slyším, vím, že úspěch už mám na dosah ruky.“

Taneční show Lord of the Dance se stala světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením vůbec. Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i výběr samotných tanečníků. Nyní, k 25. výročí, připravuje neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní turné. Česká republika byla jednou z prvních zemí, která získala pro věrné fanoušky termín. Není divu, Lord of the Dance totiž vystoupí v Čechách již po třinácté a zhlédlo je zde dosud bezmála osm set tisíc diváků. Michael Flatley následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek. 

Michael Flatley: „Follow your dream….“

www.jvclassics.cz

www.facebook.com/jvclassics 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.