Vánoce v květnu? Ano, s Kryštof v O2 areně a hned dvakrát!

17. března 2022

Dva vyprodané vánoční koncerty ostravsko-havířovské kapely kolem Richarda Krajča se vlivem okolností posledních dvou let přesunuly na květen. Tentokrát již bez omezení a restrikcí si fanoušci užijí první velké koncerty v O2 areně.

Mezitím Kryštof nezahálel a vydal nové album, ze kterého nadělí fanouškům jako dárek několik písní zcela poprvé naživo. A jak to u Kryštof bývá zvykem, koncert doprovodí velkolepá halová show plná speciálních efektů, videoprojekcí, světle na velkolepém pódiu. Halywůd však nebude hlavním tématem večera, tímto budou doopravdy květnové Vánoce!

Připravte si červené vánoční čepice, co nejvíce bílé oblečení a rozsviťte s Kryštof celou halu ve vánoční atmosféře! Tedy to platí i pro ty, kteří si nestihli koupit vstupenky. Přesně měsíc před koncerty, tedy 6. 4. 2022 od 10:00, se otevře doprodej vrácených vstupenek od těch, kterým se přeložení na 6. a 7. 5. 2022 nehodilo.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.