Vánoční OKTAGON 38 KINCL vs. VÉMOLA 2: Absolutní bitva o skutečného krále střední váhy

7. října 2022

Na toto ZÚČTOVÁNÍ jste čekali dlouhé 4 roky… Odveta odvet a nejočekávanější zápas domácí scény o titulový pás šampiona OKTAGONu je konečně tady! Vše se rozhodne v O2 areně 30. 12. 2022 na turnaji roku OKTAGONu 38.

Šampion proti šampionovi a obrovská rivalita, která na scéně nemá obdoby! Dva velikáni MMA na vrcholu, dva neuvěřitelné příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz!

Před 4 lety se z vítězství na body radoval Vémola. Kincl však za tu dobu udělal neskutečný posun a do OKTAGONu přišel ze dvou důvodů – získat pás šampiona a poté dostat „Terminátora“ do klece!

Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

KDO SE STANE SKUTEČNÝM KRÁLEM STŘEDNÍ VÁHY?

A nejen to! Poslední turnaj sezóny, a to nejlepší na závěr, vám přinese souboje dalších nejzářivějších hvězd OKTAGONu, z nichž každá má svůj jedinečný emotivní příběh.

Atmosféra nabitá elektrony a adrenalinem za doprovodu té nejlepší audiovizuální show v O2 areně. To vše vám vyčaruje jeden z nejlepších zážitků roku 2022!

Lístky rychle mizí!

Vstupenky na nezapomenutelný zážitek, který je ideálním vánočním dárkem, jsou právě v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.