VÉMOLA vs. MARPO V BOXU! OKTAGON UNDERGROUND míří do O2 areny!

1.Červenec 2021

Zápas, který visel ve vzduchu a hlavách fanoušků už roky, se právě teď stal skutečností! Střet dvou světů, sportovců, celebrit a velikých osobností před zraky celého národa se uskuteční v pražské O2 areně 13. listopadu 2021.

„On výzvu od opravdového zvířete nepřijme,“ nechal se před časem slyšet Vémola… ale ano, stalo se!

„Stoprocentně mám šanci. Byla by ostuda, kdyby se mnou prohrál. Není na tom boxersky dobře a všichni to ví,“ hlásí sebevědomě Marpo. 

Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář v boxu – a tedy mimo svou komfortní zónu – střetne s českým rapperem Marpem. 

To a mnohem víc na události, jaká u nás nemá obdoby! Hvězdy OKTAGONU, to nejlepší, co domácí scéna bojových sportů nabízí a samozřejmě audiovizuální show, která v doprovodu s atmosférou O2 areny, vyčarují doživotní zážitek.

Vstupenky na akci OKTAGON UNDERGROUND: VÉMOLA vs. MARPO jsou v prodeji od 1. července 2021 od 21 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO O2 ARENY

Pro vstup do O2 areny je nutné se prokázat jedním z následujících bodů:

 

  • Potvrzením o očkování proti covid-19
  • Potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech
  • Negativním PCR testem, který není starší než 7 dní
  • Negativním antigenním testem, který není starší než 72 hodin

Více informací naleznete ZDE