Vstupenky na akce v O2 areně v sítích Ticketportal a Ticketmaster

30. července 2019
Plánujete návštěvu akce v pražské O2 areně? Vstupenky si můžete pořídit ve dvou prodejních sítích - od července jsou oficiálními prodejci vstupenek pro akce v O2 areně společnosti Ticketportal a Ticketmaster. Vstupenky je možné zakoupit přes oficiální web O2 areny www.o2arena.cz nebo v prodejních sítích obou společností.

Společnost Bestsport prodloužila letos smlouvu o spolupráci se společností Ticketportal v rámci  Oareny. Společnost Ticketportal je součástí mezinárodní skupiny, která působí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku a aktuálně provozuje v České republice prodejní síť s více než 800 prodejními místy.

Od července 2019 se prodejcem vstupenek pro akce v O2 areně stává také Ticketmaster Česká republika, a.s., společnost skupiny Live Nation Entertainment. Ticketmaster je celosvětovou jedničkou v prodeji vstupenek na kulturní a sportovní akce a globálním technologickým lídrem v ticketingu. Zároveň se již dříve Ticketmaster stal oficiálním prodejcem vstupenek na akce pořádané v O2 universum, jehož otevření je naplánováno na září tohoto roku.

“Pokračování spolupráce se silným partnerem s velkým marketingovým potenciálem, společností Ticketportal, pro nás bylo logickou volbou. Jsme také rádi za partnerství se společností Ticketmaster, které nám pomůže zjednodušit proces prodeje vstupenek fanouškům v České republice i v zahraničí,“ řekl Robert Schaffer, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Bestsport a O2 areny.

U vstupenek, zakoupených v sítích oficiálních prodejců, je garantovaná jejich pravost, tudíž bezproblémový vstup na jednotlivé akce v nejmodernější české multifunkční hale.  “V O2 areně hostíme spoustu vrcholných událostí, koncertů, rodinných show nebo sportovních akcí a bohužel stejně jako všude na světě nepravidelně registrujeme i problémy s pravostí vstupenek. Dlouhodobě však našim návštěvníkům radíme jedinou věc: jistotou je nákup vstupenek pouze u oficiálního partnera – tím jsou pro nás společnosti Ticketportal a Ticketmaster,” říká Robert Schaffer. “Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo tyto dvě sítě neručíme. K dispozici máme mechanismy, které nepravé vstupenky umí identifikovat. Jejich držitelé – bez ohledu na to, jak se ke vstupenkám dostali – posléze nejsou vpuštěni do prostor O2 areny.”