Vstupenky na galashow světového parkuru od 290 Kč

5. března 2019
Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs se po roce vrací do pražské O2 areny. Vyvrcholení celoročních sérií Global Champions League a Longines Global Champions Tour se v Praze uskuteční od 21. do 24. listopadu 2019. Fanoušci si mohou zajistit vstupenky již od konce tohoto týdne – předprodej v síti Ticketportal startuje v pátek 8. března, ceny začínají už na 290 Kč.

Finále prestižní světové série Global Champions se po loňské úspěšné premiéře opět vrací do pražské O2 areny.  Zcela jedinečný formát soutěže s názvem Global Champions Prague Playoffs přilákal loni do Prahy 32 tisíc diváků, další dva miliony fanoušků sledovaly přímé přenosy prostřednictvím televizních obrazovek a internetu. Barvy České republiky v této soutěži hájí tým Prague Lions. Letošní seriál absolvují ve složení Niels Bruynseels (Bel.), Gerco Schröder (Niz.), Anna Kellnerová (ČR), Marc Houtzager (Niz.), Wilm Vermeir (Bel.) a Marco Kutscher (Něm.). Není vyloučeno, že by se od července do týmu vrátil Aleš Opatrný, pro něhož je nyní hlavní prioritou příprava na týmovou olympijskou kvalifikaci. Z prvního kola v katarském Dauhá si český tým odvezl 15. místo.

Vyvrcholení soutěže Global Champions Prague Playoffs se letos uskuteční o pár týdnů dříve, konkrétně od 21. do 24. listopadu 2019. Vstupenky na galashow jdou do prodeje již v pátek 8. března. Stejně jako loni připravili organizátoři zvýhodněné balíčky na celý program, aby si milovníci parkurových soutěží mohli vychutnat všechny čtyři závodní dny.

„Snažíme se, aby byly vstupenky dostupné pro co nejvíce fanoušků, proto nejlevnější kategorie denních vstupenek začínají již na 290 korunách. Věříme, že se nám podaří k jezdeckému sportu přivést i nové příznivce,“říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Global Champions Prague Playoffs a zároveň zástupce organizátora – Czech Equestrian Teamu. 

Ceny denních vstupenek v 1. kategorii, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 1290 Kč do 2190 Kč. Vstupenky do 4. patra lze zakoupit již od 290 Kč. 

 

Permanentky

Pro ty, kteří si chtějí užít všechny čtyři závodní dny jedinečné galashow světového pakuru, jsou připraveny permanentky od 1490 Kč. „Kupující v tomto případě obdrží balíček čtyř samostatných vstupenek. Ty jsou přenosné, kupující si tedy může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit se svými blízkými či přáteli,” upřesnil Jan Andrlík. 

Držitelé permanentek se mohou těšit hned na několik výhod:

 • jistota nejlepších míst v daném sektoru, tedy vždy blíže ke kolbišti
 • přednostní vstup do O2
 • přístup zdarma do opracoviště v malé areně, 
 • 10% sleva na nákup ve fanshopu 
 • program Prague Playoffs zdarma

 

Dále budou k dispozici také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. VIP vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím VIP servisu, více informací na www.pragueplayoffs.com.

Prodej vstupenek na Global Champions Prague Playoffs začíná v pátek 8. března 2019 od 10.00 hod prostřednictvím sítě Ticketportal (www.ticketportal.cz). 

 

Základní informace

 • Název: Global Champions Prague PlayOffs
 • Termín: 21. – 24. listopadu 2019 
 • Dějiště: O2 arena, Praha
 • Účast: 16 nejlepších týmů světa + 19 nejlepších jezdců světa
 • Vstupenky: denní vstupenky – 1. patro: 1290 Kč – 2190 Kč, 4. patro: 290 Kč – 990 Kč
 • Permanentky: balíček vstupenek na celý mítink: 1490 Kč – 6990 Kč