Vstupenky na galashow světového parkuru od 490 Kč

20. března 2018
Prodej vstupenek na prosincovou galashow světového parkuru v pražské O2 areně – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – startuje již 26. března v 9.00 hodin a skvělou zprávou pro milovníky koní a tohoto sportu je, že jejich ceny začínají už na 490 Kč. Vstupenky lze zakoupit v prodejní síti Ticketportal.

Zcela nový formát závodů zařazených do prestižní světové série Global Champions proběhne za účasti elitních jezdců a koní od 13. do 16. prosince a každý ze soutěžních dnů nabídne jeden ze sportovních vrcholů tohoto klání o rekordní celkovou dotaci bezmála 12 milionů eur. V rámci vstřícnosti k fanouškům, kteří mají zájem vychutnat si kompletní galashow světového parkuru, připravili organizátoři zvýhodněný balíček vstupenek na celý program, rozdělen do pěti bloků.

„Snahou Czech Equestrian Teamu jako organizátora akce je propagace jezdeckého sportu v České republice. Naším cílem tedy je, aby vstupenky byly dostupné pro většinu fanoušků tohoto krásného odvětví spojeného s koňmi. Nejlevnější kategorie vstupenek proto začínají každý den na 490 korunách,“ řekl Jan Andrlík, předseda organizačního výboru.

Ceny denních vstupenek v 1. kategorii, tzn. do 1. patra O2 areny, se pohybují od 1290 Kč do 1990 Kč. Denní vstupenky do 4. patra lze zakoupit od 490 Kč do 990 Kč.

Pro ty, kteří si chtějí užít jedinečnou galashow světového pakuru od začátku do konce, jsou připraveny zvýhodněné balíčky vstupenek na všech pět programových bloků v hodnotě od 2090 Kč do 6990 Kč. „Kupující v tomto případě obdrží balíček pěti samostatných vstupenek. Ty jsou přenosné, tudíž kupující si může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit v rámci rodiny či přátel,” upřesnil Andrlík.

Parkurová galashow v pražské O2 areně nabídne každý den něco, co zajisté stojí za shlédnutí. „Čeští fanoušci si určitě nebudou chtít nechat ujít čtvrteční program, neboť právě tento den budou mít při čtvrtfinále Super Cupu, čili úvodu playoff týmové soutěže Global Champions League, největší pravděpodobnost vidět v akci domácí tým Prague Lions. Samozřejmě všichni doufají, že postoupí dál, nejen do pátečního semifinále, kde by se potkali i s nejsilnějšími čtyřmi celky z kvalifikačních kol Global Champions League, které do této části playoff postoupí napřímo,“ konstatuje Jan Andrlík.

Sobota je jediným dnem, jenž je rozdělen do dvou samostatných bloků. Dopoledne bude atraktivní především pro rodiny s dětmi a ty, co chtějí fandit více českým jezdcům v rámci nižší kategorie soutěží. „Dopolední soutěže totiž uzavře pestrý show program. Děti s výškou do 140 centimetrů mají navíc na tuto část 50% slevu ze vstupného,“ upozornil Andrlík. V odpoledním bloku pak bude největším magnetem Super Grand Prix jednotlivců, do níž se kvalifikuje 16 nejlepších jezdců z předešlých závodů světové série Longines Global Champions Tour.

Neděle již bude především ve znamení velkého finále týmového Super Cupu, vrcholné soutěže celého prodlouženého parkurového víkendu v Praze. V ní se utkají nejlepší týmy nejprestižnějího seriálu, složené z nejlepších jezdců na světe.

Prodej vstupenek na Global Champions Prague PlayOffs začíná v pondělí 26. března od 9.00 hodin prostřednictvím sítě Ticketportal (www.ticketportal.cz). Veškeré podrobnosti o programu najdete na adrese www.pragueplayoffs.com.

 

Základní informace

Název:                      Global Champions Prague PlayOffs

Termín:                    13. – 16. prosince

Dějiště:                    O2 arena, Praha

Účast:                      16 nejlepších týmů světa + 16 nejlepších jezdců světa

Vstupenky:              denní vstupenky – 1. patro: 1290 Kč – 1990 Kč, 4. patro: 490 Kč – 990 Kč

                                 balíček vstupenek na celý mítink: 2090 Kč – 6990 Kč

 

*pro zobrazení celé tabulky klikněte