Vstupenky na Prague Playoffs 2022 jdou do prodeje 1. prosince

30. listopadu 2021

Čtvrtý ročník na obzoru. Organizátoři největší světové show v parkuru, Global Champions Prague Playoffs 2022, která se uskuteční od 17. do 20. listopadu 2022, spouští prodej vstupenek. Ty budou k dispozici v sítích Ticketmaster a Ticketportal od středy 1. prosince. Ceny se pohybují od 290 Kč do 2,190 Kč za denní vstupenky, k dispozici budou i zvýhodněné balíčky vstupenek.

„Teprve nedávno proběhl třetí ročník Prague Playoffs, po němž jsme obdrželi spoustu gratulací a pochvalných komentářů od jezdců, majitelů koní i zástupců Global Champions a jsem moc rád, že promptně začínáme s prodejem vstupenek na další ročník parkurové galashow,“ říká předseda organizačního výboru Prague Playoffs Jan Andrlík.

Třetí ročník největší světové akce v parkurovém skákání Global Champions Prague Playoffs proměnil v závěru listopadu českou metropoli v centrum světového parkuru. Galashow s názvem Prague Playoffs ovládli Švéd Henrik von Eckermann na koni jménem King Edward jako vítěz individuální soutěže Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, a jezdci London Knights jako šampioni týmové soutěže Global Champions League Super Cup. Barvy České republiky v této soutěži hájil tým Prague Lions, který skončil těsně před branami finále na 7. místě. Už za rok by ve výsledkové listině rád o něco výš – i s podporou domácích fanoušků.

V listopadu 2022 se průběhu čtyř závodních dnů na kolbišti v O2 areně totiž opět představí nejlepší týmy světa v parkurovém skákání. Prague PlayOffs figuruje v kalendáři opět jako vyvrcholení celoročního seriálu Global Champions.

Vstupenky na galashow jdou do prodeje již ve středu 1. prosince v 10 hod. v sítích Ticketmaster a Ticketportal. „Už v uplynulých letech jsme postřehli, že vstupenky na Prague Playoffs byly pro fanoušky parkurového sportu atraktivním vánočním dárkem, proto jsme jim chtěli nabídnout možnost zakoupit je už nyní. Věřím, že příští rok se v O2 areně potkáme opět v hojném počtu,“ říká Andrlík. „Od prvního ročníku Prague Playoffs v roce 2018 se snažíme tento svátek parkurového sportu spřístupnit co největšímu počtu fanoušků, proto ceny nejlevnějších vstupenek začínají na 290 Kč.“

K dispozici budou denní vstupenky, permanentky na všechny čtyři soutěžní dny, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky bude možné zakoupit prostřednictvím sítí Ticketmaster (www.ticketmaster.cz) a Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Ceny denních vstupenek začínají na 290 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 990 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

K dispozici jsou zvýhodněné balíčky na celý program, aby si milovníci parkurových soutěží mohli vychutnat všechny čtyři závodní dny. Ceny čtyřdenních permanentek začínají na 1,490 Kč. „Balíček vstupenek obsahuje vstupenky na všechny čtyři dny, které jsou přenosné, kupující si tedy může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit se svými blízkými či přáteli,” upřesnil Andrlík. Držitelé vstupenek z balíčku ještě získávají jako bonus jistotu nejlepších míst v daném sektoru, tedy vždy blíže ke kolbišti.