Vstupenky na Prague Playoffs z roku 2020 zůstávají v platnosti na letošní rok

6. srpna 2021

Blíží se moment, kdy se galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs opět vrátí do Prahy. Stane se tak od 18. do 21. listopadu 2021. Vstupenky zakoupené v roce 2020 zůstávají v platnosti pro letošní ročník. Po pauze zapříčiněné pandemií covid-19 se nejlepší parkuroví jezdci a koně světa potřetí představí v pražské O2 areně. Vstupenky jsou nadále v prodeji prostřednictvím společností Ticketmaster a Ticketportal

VSTUPENKY NA PRAGUE PLAYOFFS Z ROKU 2020 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA LETOŠNÍ ROK

„Velká část fanoušků si vstupenky zakoupila už na původně plánované loňské ‚vydání‘ Prague Playoffs. Pro ty máme zcela jasnou zprávu. Tyto vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti i pro letošní ročník, a to na stejný den v týdnu, na nějž byly původně určeny. Jejich držitelé se nemusí nijak hlásit ani registrovat, ani je měnit za nové. Stačí v uvedený den přijet do O2 areny a užít si nádherný parkurový zážitek,” říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Global Champions Prague Playoffs. 

V listopadu opět dojde na unikátní souboj o titul nejlepšího jezdce sezony v Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, ale také měření sil nejsilnějších světových týmů v Global Champions League Super Cupu. A ve hře budou ojedinělé prémie ve výši téměř 12 milionů eur.

Ve startovních listinách nebudou určitě chybět olympijští vítězové z Tokia, mistři světa – prostě top výběr světových jezdců a koní. Pro české diváky bude zcela jistě lákadlem domácí tým Prague Lions. V roce 2019 skončili Pražští lvi na skvělém sedmém místě – pouhý krůček od šestičlenného finále. Výzva pro rok 2021 je tudíž zcela jasná: dostat se mezi elitu.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.