Vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi se přesouvají na červen 2022

1. dubna 2021

Z důvodu přetrvávající pandemické situace spojené s onemocněním COVID-19 se posunují plánované projekty spojené s odkazem Karla Gotta. Mezi nimi jsou i dva vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi v O2 areně, které se uskuteční v nových termínech 19. a 20. června 2022.

„Obáváme se, že hromadné akce a koncerty budou v nejbližší době ještě velice omezené. Abychom nemuseli snižovat počet míst v O2 areně a aby se vzpomínkových koncertů Pocta Karlu Gottovi mohli zúčastnit všichni, kteří si zakoupili vstupenky, rozhodli jsme o přesunutí termínů na červen příštího roku,“ vysvětluje Ivana Gottová, jednatelka agentury Karel Gott Agency. Koncerty se uskuteční 19. a 20. června 2022.

Vstupenky zakoupené na původní, či náhradní termíny koncertů, zůstávají i nadále v platnosti a není třeba je vyměňovat.

Platí následovně: 

  • Vstupenky z 15. 12. 2020 (resp. 5. 6. 2021) platí na nový termín 19. 6. 2022. 
  • Vstupenky z 16. 12. 2020 (resp. 6. 6. 2021) platí na nový termín 20. 6. 2022.

„Velice mě mrzí, že všem manželovým příznivcům musím oznámit, že se plánované projekty – koncerty, dokumentární film Karel i knižní autobiografie – posunují. Rozhodla jsem se tak po dlouhé a zralé úvaze, a to zejména z důvodu přetrvávající pandemické situace v ČR i ve světě spojené s onemocněním COVID-19. Pevně však věřím, že mě v zájmu zdraví nás všech pochopí. Doufám, že pandemická situace se bude lepšit a že se život začne postupně vracet do normálu. Děkuji všem, kteří mi neustále posílají krásné dopisy, emaily a vzkazy a ze srdce si přeji, aby všichni, kteří měli našeho milovaného Karla rádi, naše rozhodnutí pochopili. Přeji vám mnoho pevného zdraví, nervů a optimismu do dalších dnů, týdnů a měsíců. Moc na Vás myslím,“ vyjádřila se Ivana Gottová.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY