,,Ztratil jsem při akci snubní prsten“

23. února 2023

A kde jsi ho ztratil?

Kde?

V O2 areně při akci.

Kdy?

Kdy jindy než na Valentýna samozřejmě.

Informace, kdy ke ztrátě došlo, je pouze třešničkou na tomto kyselém dortu, protože prsten nebo cokoli jiného, můžete ztratit v podstatě kdykoli a kdekoli, ale pokud se tak stane přímo v O2 areně na hokejové akci, kde jsou tisíce lidí, situace se v tu chvíli stává více než katastrofickou. Ale…….jsme rádi, že s Vámi můžeme sdílet tento příběh, který už svým totálním nádechem skepse, ukazuje, že vždy existuje naděje a šance ať už se jedná o cokoli.

Tento příběh je o kolegovi z našeho týmu, který si ztrátu prstene uvědomil ještě v O2 areně. Takže se ho ihned vydal hledat. Chvíli pátral sám, šel po vlastních stopách celého večera až došel na ledovou plochu a jeho trošku už bezradný pohled upoutal stroj na úpravu kluziště, který funguje v podstatě jako vysavač. V tu chvíli bylo nutné do celé akce zapojit lidi z provozu arény, tedy zejména starší (a rovněž ženaté) muže, kteří pochopili závažnost situace, a při představě, jak sami doma vysvětlují ztrátu „důkazu lásky“, okamžitě přispěchali s rozborem, kde až by prsten mohl skončit, pokud by ke ztrátě došlo právě na ledové ploše. S plným nasazením se pustili do pátrání a ….

….ano, prsten byl pohlcen rolbou, poté vysypán do ledové jámy o objemu asi 20 m3 a po prohrabování a pozvolném tání všech ledových hroud se tento maličký kroužek na dně zaleskl.

Náš příběh má happyend a člen našeho týmu O2 areny už má opět ,,svého miláška“ na prstě.

Stalo se Vám to někdy?

Pokud ano, tak doufáme, že jste dopadli stejně jako náš kolega a pokud se Vám to stane někdy u nás v aréně, tak se neváhejte na nás obrátit a věříme, že uděláme maximum pro to, abychom Vám pomohli!