23.4.2022 19:00

HELLOWEEN + HAMMERFALL

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 23.4.2022 19:00
Vstup od 17:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán HELLOWEEN Ticketportal (280.28 Kb)
Orientační plán HELLOWEEN Ticketmaster (203.81 Kb)
Cena

1 090 - 1 490 Kč
---
vozíčkář + doprovod
890 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po a Čt13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele

HELLOWEEN

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Už se to dalo předvídat: Kvůli pandemii Covid–19 musí být plánované evropské turné HELLOWEEN (duben/květen 2021) znovu odloženo. Avšak neklesejte na mysli, v roce 2022 bude turné silnější! Nový termín pražského koncertu je 23. dubna 2022.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu (15. 10. 2020) nebo náhradní (5. 5. 2021) termín zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

Trailer k turné UNITED FORCES 2022

 

Všichni musíme držet pohromadě, abychom obstáli a vydrželi tuto trýznivou zkoušku čekání na živé koncerty, a protože mimořádné okolnosti vyžadují mimořádná opatření, HELLOWEEN pozvali své přátele z HAMMERFALL, aby se k nim připojili na jejich evropském turné, aby tak společně vytvořili famózní metalový balíček. Spojenectví UNITED FORCES TOUR 2022 není jen skvělým zážitkem z HELLOWEEN, ale fanoušci si navíc budou moci užít přesně a láskou ukuté švédské metalové kladivo HAMMERFALL.  Obě kapely budou mít ve svých zavazadlech zbrusu nová alba a evropští fanoušci si budou moci nové písničky poslechnout naživo vůbec poprvé právě na UNITED FORCES TOUR 2022. Dlouho očekávaný konec ticha je na dohled a v březnu, dubnu a květnu 2022 se budou dohánět dva roky abstinování od pořádných metalových parties!

Andi Deris: „Jsme plni nadšení, že máme na turné naše přátele z HAMMERFALL! V roce 2002 vyprodukovala kapela album „Crimson Thunder“ v mém studiu na Tenerife a už tehdy jsme si užili spoustu zábavy. Tento megabalíček přináší tu nejlepší a nejsilnější metalovou podívanou!“

Oscar Dronjak už se nemůže dočkat: „Tetelíme se nadšením a radostí! Nejen proto, že po dvou dlooooouhých letech prázdnoty můžeme vyrazit znovu na turné, ale můžeme to udělat s kapelou, kterou milujeme a která pro nás byla skvělou inspirací už při formování HAMMERFALL!  UNITED FORCES TOUR bude něco opravdu velmi zvláštního, na to se můžete spolehnout!“

HELLOWEEN vydávají své nové fantastické album se sjednocením svých tří zpěváků Kiske, Derise & Hansena, což je krásná vzpomínka na všechny epochy historie kapely. To už je senzace sama o sobě, ale také HAMMERFALL jsou připraveni vydat zcela novou desku před začátkem turné.

S UNITED FORCES TOUR 2022 vás čeká dvojnásobná heavy zátěž živé energie a síly.

Vstupenky stále najdete v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.