Ivan Mládek a Banjo Band poprvé na Českém mejdanu s Impulsem 2022

30. května 2022

Sestava Českého mejdanu s Impulsem 2022 je kompletní! Premiéru si na mejdanovém pódiu O2 areny střihne nestárnoucí IVAN MLÁDEK a jeho BANJO BAND. Přibude do hvězdné sestavy, kterou tvoří MAREK ZTRACENÝ, DIVOKEJ BILL, MICHAL DAVID, NO NAME, VÁCLAV NECKÁŘ a PETER NAGY! Výjimečný pětihodinový koncert se odehraje v pražské O2 areně v sobotu 15. října 2022 už pošesté.

K Českému mejdanu s Impulsem patří skvělá nálada, a jestli někdo umí publikum rozehřát svými písničkami, tak je to určitě Ivan Mládek. Navzdory tomu, že letos oslavil osmdesátku, pořád mu to spolu s Banjo Bandem parádně hraje a publikum si s radostí zpívá hity jako Prachovské skály, Hlásná Třebáň nebo Neopatrný křeček. „Proto máme velkou radost, že se nám povedlo Ivana Mládka a Banjo Band pro Český mejdan získat a obohatit tak letošní sestavu o další skvělé jméno, které je zárukou toho, že se celá hala rozezpívá,“ vzkazují pořadatelé. A zatímco ostatní muzikanti se netají určitým respektem k naší největší koncertní hale, Ivan Mládek se na Impulsu s humorem sobě vlastním nechal slyšet, že to na místě dobře zná. „Já jsem tam do Vysočan chodil na praxi, když jsem dělal soustružníka.“

Nováčkem na Českém mejdanu bude také kapela Divokej Bill, která si naši největší koncertní halu osahala už před pár lety, a povedlo se jim ji vyprodat. Přesto mají velký respekt. „V O2 areně jsme hráli, když nám bylo 20 let. Když si tam stoupneš, tak zkoprníš a emoce s tebou cvičí. Těch 20 tisíc lidí, to je nářez,“ vzpomíná kytarista z Divokýho Billa, Roman Procházka. Diváci nepřijdou o hity, jako Plakala, Rozárka, Znamení, Malování nebo Všema deseti. Zároveň ale Billové chystají i nové písničky, které v areně naživo představí. Mimochodem, víte, že tahle parta muzikantů oslaví příští rok 25 let?

Headlinerem letošního Českého mejdanu s Impulsem je Český zlatý slavík Marek Ztracený, který začíná být ve vysočanské areně jako doma. Jeho koncerty jsou zárukou, že se lidé baví a Marek dělá všechno proto, aby s ním publikum bylo na jedné vlně. „Chci, aby všichni zpívali společně,“ to jeho jednoduchý vzkaz pro diváky, na které se prý těší stejně jako na kolegy, kteří se s ním na pódiu vystřídají.

Na jeho vystoupení se naopak těší Michal David, který ani letos nebude chybět. Cestu z Košic do Prahy si ráda udělá nejpopulárnější slovenská kapela v Čechách – No Name, které prý dlouhé cestování „Žily“ netrhá. Pár dní před svými narozeninami si užije Mejdan Václav Neckář, který má radost, že se konečně zase může hrát. A svou muzikantskou formu přijede předvést Peter Nagy, který získal Andělskou nominaci za své nové album Petrolej.

„Užijte si pět hodin té nejlepší české a slovenské muziky a buďte na Českém mejdanu s Impulsem s námi.“ To vzkazují producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport. V prodeji jsou opět i speciální lístky VIP Platinum na sezení přímo u pódia. Vstupenky jsou k dostání v prodejních sítich Ticketportal a Ticketmaster v cenovém rozmezí 490 Kč – 2.590 Kč.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu https://www.facebook.com/raaaadio.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.