test2

Speciální podmínky nákupu vstupenek na koncert „BILLIE EILISH“, 1. 6. 2025

30.Duben 2024

VÁŽENÍ OBCHODNÍ PŘÁTELÉ,
V návaznosti na zaslané oznámení o konání koncertu BILLIE EILISH v O2 areně dne 1. 6. 2025 si Vás dovolujeme upozornit na speciální podmínky nákupu vstupenek na tento koncert, ke kterému přistupuje stále více světových hvězd. Promotér koncertu BILLIE EILISH stanovil, s ohledem na celosvětový trend „boje proti přeprodeji vstupenek“, následující postup nákupu vstupenek pro všechny návštěvníky koncertu, včetně VIP pater:

Vstupenky bude možné uhradit s předstihem s následným zasláním potvrzení o platbě, avšak samotné vstupenky Vám budou zaslány (na e-mail zadaný při nákupu) až 14 dní před datem konání koncertu.

S ohledem na tato opatření se musí upravit ticketingový systém, který slouží k nákupu vstupenek. Prosíme Vás proto o strpení než bude možné vstupenky zakoupit. Jakmile bude systém pro tento typ prodeje vstupenek nastaven, budeme Vás obratem informovat.

Děkujeme Vám za pochopení.
S přátelským pozdravem
Tým obchodního oddělení
a klientského servisu
Bestsport, a.s.
provozovatel O2 areny a O2 universa

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY