2.10.2020 18:30

HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 2.10.2020 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel HC Sparta Praha a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán SPARTA 2021 - Ticketportal (476.20 Kb)
Cena

60 Kč - 1395 Kč
---
vozíčkář + doprovod
130 Kč + 130 Kč
---
děti
60 Kč

  • Studentské ani seniorské vstupenky nejsou k dispozici
  • Dětské vstupenky jsou možné až od 3. kategorie
  • Bližší informace o rezervacích vstupenek pro ZTP a slevách naleznete ZDE
  • Informace o vstupu do sektorů naleznete ZDE

 

Na tento zápas nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

 

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – HC Sparta Praha a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování s výjimkou kapesních kompaktních fotoaparátů a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.

Držitel vstupenky je povinen dodržovat Návštěvní řád O2 areny, Provozní řád O2 areny, nenarušovat nijak hokejový zápas či se jinak chovat rozporu s řády a pravidly hokejových soutěží. Držitel vstupenky je povinen vždy se řídit pokyny pořadatelů. Při porušení těchto povinností odpovídá držitel vstupenky za veškerou způsobenou újmu, držiteli vstupenky může být odepřen vstup na místo konání akce nebo může být vyveden.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům. Dále jsou poskytovány slevy dětem do 145 cm, studentům a důchodcům a držitelům průkazů ZTP a ZTP/P (nejen vozíčkářům).

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Z důvodu avizovaných opatření vlády je prodej vstupenek na zápas s Libercem (2.10.2020) ukončen. Pro více informací sledujte náš web a sociální sítě.

Dva aspiranti na titul, dva týmy, které si nedají nic zadarmo. Sparta vyzve 2. října v domácí O2 areně od 18.30 Bílé Tygry z Liberce. U toho nemůže žádný hokejový fanoušek chybět!

Vstup umožněn 90 minut před začátkem zápasu

Vzhledem k hygienickým opatřením je nezbytné oddělit diváky v jednotlivých sektorech už při vstupu do O2 areny. Mapy níže specifikují vstupy, které je nutno použít, pokud se chcete dostat do svého sektoru. Průchod jiným vstupem nebude povolen. Primárně doporučený vstup pro Váš sektor je uveden na vstupence. Přesun mezi sektory uvnitř haly rovněž není povolen.

 

Mapy vstupů do jednotlivých sektorů

1. PATRO

KLUBOVÉ PATRO

4. PATRO

PŘEHLED NEJBLIŽŠÍCH PLÁNOVANÝCH DOMÁCÍCH ZÁPASŮ HC SPARTA PRAHA V O2ARENĚ TIPSPORT EXTRALIGA 2020/2021
datum den začátek soupeř
20. 9. 2020 Neděle 15:00 PSG Berani Zlín
27. 9. 2020 Neděle 16:00 HC Vítkovice Ridera
2. 10. 2020 Pátek 18:30 Bílí Tygři Liberec
9. 10. 2020 Pátek 18:30 Mountfield Hradec Králové
18. 10. 2020 Neděle 16:00 České Budějovice
25. 10. 2020 Neděle 16:00 BK Mladá Boleslav
30. 10. 2020 Pátek 18:30 HC Škoda Plzeň

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.