20.9.2020 15:00

HC Sparta Praha x PSG Berani Zlín

Ticket sales have ended.

Date 20.9.2020 15:00
Place O2 arena, Praha
Organizer HC Sparta Praha a.s. Organizer
Download Orientation Plan SPARTA2021 - Ticketportal (476.20 Kb)
Orientation Plan HC SPARTA x BERANI ZLÍN - Ticketmaster (117.84 Kb)
Price

60 CZK - 1395 CZK
---
wheelchairer + guide
130 CZK + 130 CZK
---
kids
60 CZK

  • Student and senior tickets are not available
  • Children’s tickets are only possible from the 3rd category
  • More information about booking tickets for disabled visitors and discounts can be found HERE
  • More information about entrances to sectors can be found HERE

 

Tickets for this match cannot be booked, only direct purchased online or at sale points.

Sale / reservation Ticket sales have ended.
Box offices
Box office - entry no. 10, O2 arena
Mon - Fri13:00 - 18:00
Event day13:00 - 1 hour after the start of the event

Opening hours may change depending on the event schedule.

Information Bestsport, a.s. records of visitors and other persons in accordance with Privacy Policy.

Organizer – HC Sparta Praha a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování s výjimkou kapesních kompaktních fotoaparátů a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.

Držitel vstupenky je povinen dodržovat Návštěvní řád O2 areny, Provozní řád O2 areny, nenarušovat nijak hokejový zápas či se jinak chovat rozporu s řády a pravidly hokejových soutěží. Držitel vstupenky je povinen vždy se řídit pokyny pořadatelů. Při porušení těchto povinností odpovídá držitel vstupenky za veškerou způsobenou újmu, držiteli vstupenky může být odepřen vstup na místo konání akce nebo může být vyveden.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům. Dále jsou poskytovány slevy dětem do 145 cm, studentům a důchodcům a držitelům průkazů ZTP a ZTP/P (nejen vozíčkářům).

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Come and enjoy a great hockey show after a long break.

Entry is allowed 90 minutes before the start of the match

Due to safety reasons, it is necessary to separate the spectators in the individual sectors as soon as they enter the O2 arena. The map below specifies entrances you can use to access your sector. Passing through other sector will not be allowed. The primarily recommended entrance for your sector is marked on the ticket. Moving between sectors inside the hall is also not allowed.

 

Maps of entrances to individual sectors

1st FLOOR

CLUB FLOOR

4th FLOOR

OVERVIEW OF THE UPCOMING PLANNED HOME MATCHES HC SPARTA PRAHA IN O2ARENA TIPSPORT EXTRALIGA 2020/2021
Date Day Start Opponent
20. 9. 2020 Sunday 15:00 PSG Berani Zlín
27. 9. 2020 Sunday 16:00 HC Vítkovice Ridera
2. 10. 2020 Friday 18:30 Bílí Tygři Liberec
9. 10. 2020 Friday 18:30 Mountfield Hradec Králové
18. 10. 2020 Sunday 16:00 České Budějovice
25. 10. 2020 Sunday 16:00 BK Mladá Boleslav
30. 10. 2020 Friday 18:30 HC Škoda Plzeň

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.