24.11.2024 20:00

JSME ZLOČINOŽROUTI

Date 24.11.2024 20:00
Entry from 18:30
Place O2 arena, Praha
Organizer Bestsport, a.s. Organizer
Download Invitation JSME ZLOČINOŽROUTI Club Floor (559.82 Kb)
Invitation JSME ZLOČINOŽROUTI Skyboxes (563.31 Kb)
Invitation JSME ZLOČINOŽROUTI Premier Club (556.86 Kb)
Skybox Tickets: CZK 10
Catering: CZK 1 500
Club floor Tickets: CZK 690
Catering: CZK 1 500
Premier Club Tickets: CZK 10
Catering: CZK 1 500
More information

Parking available only for VIP clients:
VIP PARKING O2 ARENA – price CZK 500/event
VIP STAGES HOTEL PARKING – price CZK 400/event

Capacity is limited.
Prices are for VIP clients with valid contract.

Sale / reservation Available in the Ticketportal sales network
Box offices
Box office - entry no. 10, O2 arena
Mon - Fri13:00 - 18:00
Event day13:00 - 1 hour after the start of the event

Opening hours may change depending on the event schedule.

Information Bestsport, a.s. records of visitors and other persons in accordance with Privacy Policy.

Organizer – Bestsport, a.s.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno používání laserových ukazovátek a selfie tyčí.
5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

The most listened to Czech true crime podcast True crimes in the unique format of a podcast show in O2 arena Prague! Lucie Bechynková and Bára Krčmová will present their fans with a unique show “Jsme Zločinožrouti” full of crime, black humor and unexpected guests.

“Stay Alive, Stay Free.”

Zlocinozrouti, a loyal community of podcast fans, sell out live shows all over the Czech Republic and most importantly, regularly, every week, they listen to and watch stories about crime and the silly nonsense of two girls. And it is their forces that will come together for a unique show in the largest Czech arena.

Tickets on sale in the official Ticketmaster and Ticketportal networks.

We are Crime Eaters is organized by BETOMA Group s.r.o. in cooperation with Bestsport, a.s.
More information at www.opravdovezlociny.cz / Official website of the event: www.jsmezlocinozrouti.cz

THE OFFICIAL SELLER OF TICKETS FOR THE EVENT IS TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.