23.4.2022 19:00

HELLOWEEN + HAMMERFALL

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 23.4.2022 19:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán HELLOWEEN Ticketportal (280.28 Kb)
Orientační plán HELLOWEEN Ticketmaster (203.81 Kb)
Cena

1 090 - 1 490 CZK
---
vozíčkář + doprovod
890 CZK + 1 CZK

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele

HELLOWEEN

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

It was already foreseeable: Due to the Covid-19 pandemic, the originally for April/May scheduled HELLOWEEN European tour has to be postponed again. However, this is no reason to hang your head, even more so now: it is getting even more powerful in 2022! New date of Prague concert is April 23, 2022.

All purchased tickets for the original date (October 15, 2020) or postponed (May 5, 2021) date remain valid for the new date of the concert and there’s no need to exchange them.

UNITED FORCES 2022 Tour trailer

 

We all have to stick together to stand and endure this agonizing live music gap and because extraordinary circumstances require extraordinary measures, HELLOWEEN invited their friends from HAMMERFALL to join them on their European tour in order to create a tremendous metal-package together. The UNITED FORCES TOUR 2022 called alliance is not only the full HELLOWEEN experience, on top the fans will enjoy fine Swedish steel out of the HAMMERFALL forge. Both bands will have brand-new albums in their luggage and the European fans will be able to listen to the new songs live for the very first time on the UNITED FORCES TOUR 2022. The long–awaited end of the dry spell is in sight – coming with a double dose in March, April and May 2022 as we have to catch up two years of METALPARTY to get cured from a lot of withdrawal symptoms!

Andi Deris: “We are `hammered´ to have our friends from HAMMERFALL with us on tour! Back in 2002 the band produced their album “Crimson Thunder” in my studio in Tenerife and we had a lot of fun back then. This mega-package is delivering the appropriate metal-spectacle to enter the stage with full power!

Oscar Dronjak can hardly wait: „We are so ridiculously excited about this! Not only do we get to go out on tour again after two looooooooong years of stage draught, but we get to do it with a band that we love and was a great inspiration to us in forming HAMMERFALL in the first place. The UNITED FORCES TOUR will be something truly special, you can count on that!“

For the dry run up front, HELLOWEEN is releasing their fantastic new album and with the unification of their three vocalists Kiske, Deris & Hansen the album reminiscences to all eras of the band’s history. This already is a sensation in itself, but also HAMMERFALL is ready to release a brand-new record before the tour starts. A great forerunner to get warmed up for the double load of live power with the ultimate UNITED FORCES TOUR 2022.

You can continue to order tickets in the Ticketmaster and Ticketportal networks!

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.

Důležité upozornění

HLEDÁME BRIGÁDNÍKY DO GASTRO ODDĚLENÍ

Top akce v O2 areně se blíží, světové tenistky i parkuroví jezdci jsou ready, ale chybíš nám Ty.

Vydělej si až 10 000 za týdenní akci.

Umíš se otáčet v kuchyni? Obsluhoval jsi někdy za barem nebo ve stánku? Nebo chceš prostě zkusit něco nového?

Přidej se k nám. Registruj se včas a přidáme ti ještě něco k platu. Víc se dozvíš na www.o2callup.cz

A neboj, v našem týmu na střídačce rozhodně sedět nebudeš!

Důležité upozornění

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO O2 ARENY

Pro vstup do O2 areny je nutné se prokázat jedním z následujících bodů:

 

  • Potvrzením o očkování proti covid-19
  • Potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech
  • Negativním PCR testem, který není starší než 7 dní
  • Negativním antigenním testem, který není starší než 72 hodin

Více informací naleznete ZDE