13.5.2023 19:00

KAPITÁN DEMO: NAPOSLED

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 13.5.2023 19:00
Vstup od 17:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán KAPITÁN DEMO Ticketmaster (431.79 Kb)
Orientační plán KAPITÁN DEMO Ticketportal (300.20 Kb)
Cena

CZK 690 – 4 990
---
vozíčkář + doprovod
CZK 1 490 + CZK 1

Order wheelchair tickets from Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) and Ticketportal.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno používání laserových ukazovátek a selfie tyčí.
5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

The long-awaited launch of the Master of the World album by the Czech-Italian tycoon Kapitán Demo will take place on May 13, 2023 in Prague’s O2 arena. Tickets are on sale in the official Ticketmaster and Ticketportal networks.

„After a long search and several inspections, I found out that there is no cube, skyboxes or ice playing surface in the O2 universe, and that only 150 horses can fit there. We did not agree on that, and therefore I am moving the whole show to the O2 arena,“ says k to Captain Demo.

Even before the party with the fans, Kapitán Demo got married, directly in the video clip for the single Velkej zlatej benz, which was just released.

Tickets for the Kapitán Demo event in the O2 universum, originally planned for May 4, 2022 and subsequently postponed to October 1, 2022, are invalid and non-transferable for the Kapitán Demo event on May 13, 2023 in the O2 arena.

„I have already accomplished everything in my life, but the only thing I kept putting off was getting married. Today we live in the 21st century, so just as people of the same or similar sex can marry, so can machines, buildings or things. I bought the most beautiful car in the world, and it has several advantages: a) it doesn’t hurt me, b) I didn’t have to sign a prenuptial agreement with him, c) if he starts to fuck me, he I’ll exchange for a younger one and I don’t have to explain anything to anyone,“ Demo praises his new love, whom he married. The video was directed by Givinar Kříž, with Sláva Pecháček behind the camera.

Master of the Universe, which was released last year and went platinum in its first few days, will have a brilliant show at the O2 arena. The circumstances surrounding the show continue to remain under wraps, but as anyone who has been to Demo’s solo concert knows, something always happens that doesn’t normally happen. The concert will feature essential hits from all released and unreleased Demo albums.

www.kapitandemo.cz

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.