10.11.2023 19:00

BEN CRISTOVAO

Ticket sales have ended.

Date 10.11.2023 19:00
Entry from 17:30
Place O2 arena, Praha
Organizer Bestsport, a.s. Organizer
Download Orientation Plan BEN CRISTOVAO Ticketmaster (297.83 Kb)
Orientation Plan BEN CRISTOVAO Ticketportal (340.83 Kb)
Price

CZK 990 – 3 990
---
wheelchairer + guide
CZK 990 + CZK 1

Order wheelchair tickets from Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) and Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Sale / reservation Ticket sales have ended.
Box offices
Box office Ticketmaster - entry no. 1, O2 arena
Mon - Fri9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Event day10:00 - 1 hour after the start of the event
Box office Ticketportal - entry no. 10, O2 arena
Mon - Fri13:00 - 18:00
Event day13:00 - 1 hour after the start of the event

Opening hours may change depending on the event schedule.

Information Bestsport, a.s. records of visitors and other persons in accordance with Privacy Policy.

Organizer – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Dovolujeme si vás upozornit, že v rámci koncertu bude probíhat natáčení live klipu Bena Cristovao v O2 areně. Chcete se stát součástí klipu? Stáhněte si před koncertem aplikaci Get Moments a nahrajte do ní záběry na výšku z celé písničky Kolotoč, kterou Ben bude během koncertu v O2 areně hrát. Aplikaci je možné stáhnout zde. Stáhnutí ani použití aplikace není v žádném případě povinné. Návštěvník, který ji použije, tak činí zcela dobrovolně, s nahráním a dalším šířením videa souhlasí, je si vědom svých práv a povinností, které souvisí s použitím aplikace a nahráním videa do ní a je povinen veškeré povinnosti z tohoto vyplývající dodržovat.

After a successful gig in the O2 arena this year 2022, Ben Cristovao decided to return to this venue next year 10. 11. 2023. The more than two and a half hour show in 2022 had a lot of great moments. Ben performed acrobatic stunts over the heads of the people in the hall, walking around them on a giant moving tin lion and welcomed many guests. Those were this year Rytmus, Majk Spirit, Ego, Calin, Adam Mišík and Mirai Navrátil.

“During the first gig in 2019, we were still getting to know the hall. This year’s was better in many ways. The team built on previous experiences in terms of production and set design, so we were calmer and I could enjoy it a lot more. I know, that the third one will be the best. We can start planning it without worries right now, and that’s what’s happening,” Ben describes his feelings about the each of gigs.

Tickets are on sale from November 21, 2022 in the official sales networks Ticketmaster and Ticketportal. The event is organized by Championship Music in cooperation with Bestsport, a.s.

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.