31.5.2025 19:30

André Rieu in Prague 2025

Date 31.5.2025 19:30
Entry from 18:00
Place O2 arena, Praha
Organizer Bestsport, a.s. Organizer
Download Orientation plan ANDRÉ RIEU Ticketmaster (225.09 Kb)
Orientation plan ANDRÉ RIEU Ticketportal (320.02 Kb)
Price

1 590 – 4 890 Kč
---
wheelchairer + guide
1 590 Kč + 1 Kč

Order wheelchair tickets from Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) and Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Sale / reservation Available in the Ticketmaster and Ticketportal sales networks
Box offices
Box office Ticketmaster - entry no. 1, O2 arena
Mon - Fri9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Event day10:00 - 1 hour after the start of the event
Box office Ticketportal - entry no. 10, O2 arena
Mon - Fri13:00 - 18:00
Event day13:00 - 1 hour after the start of the event

Opening hours may change depending on the event schedule.

Information Bestsport, a.s. records of visitors and other persons in accordance with Privacy Policy.

Organizer – Bestsport, a.s.

Každý návštěvník O2 areny, vstupující do O2 areny za účelem účasti na akci, se zakoupením či obdržením vstupenky (či jiného dokladu, opravňujícího jej ke vstupu) zavazuje při vstupu do O2 areny dodržovat pravidla uvedená v Provozním řádu, Návštěvním řádu, Reklamačním řádu a v těchto Pokynech pořadatele („Pokyny“).

 

Tyto Pokyny zdůrazňují vybraná práva a povinnosti návštěvníků O2 areny při jejich vstupu do místa konání akce, jinak uvedená v řádech haly. V případě, že se Pokyny na konkrétní akci od řádů liší, je tak uvedeno dále v těchto Pokynech níže nebo při vstupu do O2 areny, a tyto Pokyny mají před řády přednost. Doporučujeme všem držitelům vstupenek se s těmito Pokyny seznámit nejen při nákupu vstupenky, ale také před tím, než se vypraví na akci.

 

Vstupenka: Vstupenka platí jen pro uvedenou akci v uvedený den, hodinu, místo konání a sedadlo (příp. stání na ploše), je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje pouze k jednomu vstupu. Vstupenku musí mít každá osoba vstupující do O2 areny bez ohledu na věk (tedy i malé dítě) a celou dobu pobytu v O2 areně ji musí mít u sebe a při výzvě pořadatele se jí prokázat. Další převod vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej způsobuje její neplatnost a držiteli takové vstupenky nemusí být umožněn do O2 areny vstup, a to bez náhrady.

 

Vstupenky do O2 areny oficiálně prodávají pouze společnosti IRSnet CZ s.r.o. (Ticketportal) a Ticketmaster Česká republika, a.s. (Ticketmaster). Pokud vstupenku nakoupíte u jiných prodejců (vč. nákupu od jiných diváků), za jejich pravost a platnost pořadatel neodpovídá, přičemž jejich zakoupením riskujete, že nebudete vpuštěni do haly. Prodej vstupenek u oficiálních prodejců se dále řídí jejich obchodními podmínkami, které lze nalézt na jejich webových stránkách (https://www.ticketmaster.cz/, https://www.ticketportal.cz/).

 

Buďte při nákupu vstupenek obezřetní, nakupujte pouze o oficiálních prodejců! Neukazujte nikomu individualizované prvky vstupenky (QR kód, čárový kód) tak, aby nedošlo k jejímu zkopírování. Turnikety v O2 areně jsou nastavené tak, že každý čárový kód pustí právě jednou.

 

Vstup do místa konání akce: Seznam předmětů, s nimiž nelze vstupovat do O2 areny, najdete v Návštěvním řádu nebo v rubrice ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY. Během akce funguje před O2 arenou úschovna. Osoby mladší 15 let musí být na akci doprovázeny osobou zletilou, která musí mít svojí vlastní vstupenku.

 

Akce: Datum a čas akce mohou být změněny s upozorněním na webové stránce akce (www.o2arena.cz). Změna místa konání akce je vyhrazena, přičemž akce může být, bez dalšího nároku držitele vstupenky, dle rozhodnutí pořadatele, přesunuta do tzv. O2 universa (budova č. p. 2345, na adrese Českomoravská 2345/17, Praha 9).

 

Vracení vstupného: Vstupné se vrací, v případě existence nároku na vratku, na základě písemné žádosti, podané pořadateli nebo prodejci vstupenek původním kupujícím vstupenky, doručené pořadateli/prodejci bez zbytečného odkladu po vzniku nároku, nejpozději do jednoho týdne před termínem akce, které se vratka týká, neurčí-li pořadatel jinak (např. se bude vstupné vracet všem automaticky).

 

Specifické pokyny pro akci (odlišné od platných řádů či jej doplňující).

André Rieu returns to the Czech Republic in 2025! The King of Waltz will return to the O2 arena Prague on 31 May 2025 with his 60-piece Johann Strauss Orchestra and many international soloists to dazzle audiences with a spectacular and unforgettable concert programme celebrating 200 years of Johann Strauss.

With over 40 million albums sold, more than 500 platinum awards, nearly 10 million followers on Facebook, billions of YouTube views and more than half a million viewers a year worldwide, the charismatic Dutch violinist is undoubtedly one of the world’s most successful concert artists.

“Performing in Prague is always an extraordinary experience for me. I love the energy and enthusiasm of the fans there and I am really looking forward to the upcoming tour. It will be unforgettable,” says André Rieu.

In 2025, audiences can once again look forward to a varied and joyful programme: the repertoire ranges from the most beautiful and popular songs from operas, musicals, operettas and film music to the most romantic ballads and, of course, the most beautiful and famous waltzes.

André Rieu’s unsurpassed concerts are renowned not only for their captivating music, but also for his witty showmanship, elaborate costumes, lavish stage sets and spectacular lighting effects that enchant people of all ages and backgrounds. Each concert is an unparalleled spectacle that simply must be experienced to understand the sheer mesmerizing power of his music.

As well as performing in the Czech Republic, he has a busy schedule of tours across Europe in 2025.

His latest recording “Love is all Around”, a LIVE recording of his spectacular 2023 outdoor concerts at the historic Vrijthof in Maastricht, was unveiled on 14 April. Highlights of this DVD include an emotional performance by the extraordinary, then 15-year-old Emma Kok, who moved the audience to tears with the French ESC song “Voilà” and instantly became a viral hit on the internet.

Experience the magic of André Rieu in a festive and unforgettable evening and come see why André Rieu is one of the world’s most popular concert artists!

www.andrerieu.com

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR THE EVENT ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.